Residhome Quai d'Ivry bevindt zich in Ivry-Port, een wijk in Ivry-sur-Seine, en ligt vlak bij een metrostation. Musée du Louvre en Opéra Garnier zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Notre-Dame en Champs-Élysées. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Accor Arena of Stade de France. Bekijk onze reisgids voor Ivry-sur-Seine
8 Rue des Joutes, Ivry-sur-Seine, Val-de-Marne, 94200
In de buurt
Seine
4 min. wandelen - 0.4 km
Bercy Village
18 min. wandelen - 1.6 km
Bois de Vincennes
2 min. rijden - 1.7 km
Accor Arena
4 min. rijden - 1.8 km
Bibliothèque nationale de France
5 min. rijden - 1.7 km
Lokaal vervoer
La Briqueterie Station - 5 min. rijden
Avenue de France Tram Stop - 9 min. wandelen
Luchthaven Orly (ORY) - 27 min. rijden
Restaurants
TOO Restaurant
7 min. wandelen
Casa Roma
5 min. rijden
La Bretelle
7 min. wandelen
Ristorante Del Arte
3 min. wandelen
Honorine
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Residhome Quai d'Ivry
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast parking over een wasserij en een 24-uurs receptie. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een tuin. Elk aparthotel bevat een kitchenette met een kookplaat en microgolfoven, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met digitale zenders. Luxe beddengoed, een koffiezetapparaat/waterkoker en een kantoor zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Residhome Quai d'Ivry heeft 99 kamers met een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Zakelijke voorzieningen zijn onder meer kantoren, bureaus en telefoons. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
9 etages
99 units
Fietsenopslag
Gebouwd in 2022
Geluiddichte muren
Ledverlichting
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Parkeerplaats voor fietsen
Ramen met dubbelglas
Recycleren
Schoonmaakservice (op verzoek)
Ten minste 80% biologische voedingsproducten
Tuin
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 9 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.53 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 17 voor volwassenen en EUR 8.5 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 22 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 9 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, ANCV Chèques-Vacances, mobiele betalingen en contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Résidhome Quai d'Ivry
Residhome Quai d'Ivry Aparthotel
Residhome Quai d'Ivry Ivry-sur-Seine
Residhome Quai d'Ivry Aparthotel Ivry-sur-Seine
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residhome Quai d'Ivry?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 9 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Residhome Quai d'Ivry?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Residhome Quai d'Ivry van één nacht voor twee volwassenen op 23 apr. 2026 min. € 124, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 22 per dag.
Hoe laat kan ik bij Residhome Quai d'Ivry inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Residhome Quai d'Ivry uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Residhome Quai d'Ivry?
Dit aparthotel ligt in Ivry-Port, op 2,2 km van Accor Arena en op 4,7 km van Notre-Dame. Ook Jardin du Luxembourg en Musée du Louvre liggen op 10 km afstand. Avenue de France Tram Stop ligt op 9 minuten wandelen en naar Maryse Bastié Tram Stop is het 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Residhome Quai d'Ivry
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 205 van 310 beoordelingen
10 - Uitstekend
205
Gastenscore: 8 - Goed. 72 van 310 beoordelingen
8 - Goed
72
Gastenscore: 6 - Redelijk. 19 van 310 beoordelingen
6 - Redelijk
19
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 310 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 310 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Richenel
5 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel staff were really friendly even when we couldn’t talk french
Richenel
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Didier
1 aug 2024
Didier
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Frank
Reisde met partner
2 nov 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles was netjes en schoon super ontbijt klant vriendelijk, omgeving was minder.
Frank
3 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Jelle Alexander
4 aug 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Jelle Alexander
3 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Sem
5 jun 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Sem
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Patrick
23 okt 2022
Patrick
2 nachten verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Sonja
7 okt 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Fijn verblijf in nieuw verblijf!
Nieuw aparthotel, alles nieuw en netjes, vriendelijk personeel, zeer behulpzaam. Stukje van het echte centrum, maar met de metro alles makkelijk bereikbaar (20-25 minuten). Ongeveer 10 minuten lopen naar de metro, onderweg leuke restaurantjes, bakker enz. Maar ook de bus kan je pakken om de hoek van het hotel, 2 haltes naar de metro. Fijn verblijf gehad!
Sonja
3 nachten verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Melissa Nicole
23 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff! Clean and very comfortable. Excellent location 15 min walk to metro or bus stop near by.
Melissa Nicole
10 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Susan
4 jan 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Susan
2 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Karthika
3 jan 2026
War okey parking nicht ideal
Karthika
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Marlène
2 jan 2026
Marlène
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Ulises, Miami
1 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
⭐⭐⭐⭐⭐ Great stay, excellent value
Clean, modern, and very comfortable apartment with everything needed for a pleasant stay. The staff were friendly and professional, and the residence was quiet and well maintained. Convenient location with easy access to public transport and central Paris, plus a nice walk along the Seine. Excellent value for money — I would definitely stay here again.
Tout est impeccable très bon point de chute avant l'aéroport
Christophe
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Daouda
16 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Daouda
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Romain
13 dec 2025
Romain
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Simon S
10 dec 2025
Simon S
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Leila
9 dec 2025
Positief: Voorzieningen
Tout était parfait, la chambre et le personnel. La dame de l’accueil présente le samedi après midi et le monsieur présent le dimanche à 19h30
Leila
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Leveugle
Reisde met een groep
9 dec 2025
Positief: Voorzieningen
personnel courtois , chambre excellente avec très bonne literie .
Leveugle
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
William
Zakenreiziger
5 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
J’ai passé un agréable séjour dans cet hôtel. L’accueil à mon arrivé était chaleureux, les explications claires et précises. La chambre était propre et spacieuse. J’ai apprécié la décoration qui apporte un réel cachet à la chambre. De plus elle est très fonctionnelle grâce notamment à la kitchenette. Le seul point négatif à souligner c’est la douche bouchée qui inondait rapidement la salle de bain étant donné qu’il s’agissait d’une douche italienne. Mais c’est un détail car autrement c’est un belle endroit bien situé, j’y reviendrais avec certitude.
William
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Corinne
5 dec 2025
Impeccable!
Corinne
4 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Rémi
Zakenreiziger
4 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bon appart hôtel, jolies chambres, salle de sport. Le seul léger souci est la localisation un peu excentrée et proche de l'incinérateur