La Maison du Coteau ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation in Cachan. Notre-Dame en Eiffeltoren zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Rue Cler en Rue du Faubourg Saint-Honoré. Ga naar Accor Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Jardin du Luxembourg, een topattractie die je zeker niet mag missen. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Cachan
Overweeg een verblijf bij La Maison du Coteau en geniet van een terras, een tuin en een bibliotheek. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een wasserij en een bar.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis vervoer vanaf het treinstation en bagageopslagruimte
Een vergaderruimte, een receptieruimte en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd, and hebben voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop extra's zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met douches
Televisies met kabelzenders
Terrassen, kookplaten en kookgerei, borden en bestek
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis shuttleservice vanaf het treinstation
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 14 per persoon
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Tegelvloer in de kamer
Meer
3 etages
Receptieruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation. Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 13.00 uur tot 22.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 12 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 18.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.60 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 per persoon
Toeslag voor extra bed: EUR 18.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Maison Coteau House Cachan
Maison Coteau House
Maison Coteau Cachan
Maison Coteau
Maison Coteau Guesthouse Cachan
Maison Coteau Guesthouse
La Maison du Coteau Cachan
La Maison du Coteau Guesthouse
La Maison du Coteau Guesthouse Cachan
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Maison du Coteau?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij La Maison du Coteau?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij La Maison du Coteau van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 158, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij La Maison du Coteau inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij La Maison du Coteau uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La Maison du Coteau?
Dit pension ligt vlak bij de luchthaven, op 5 km afstand van Gustave Roussy, Maison des Examens en Cité Internationale Universitaire de Paris. Ook Paris Expo Porte de Versailles en Jardin du Luxembourg liggen op 10 km afstand. Gare de Bagneux ligt op 23 minuten wandelen en naar Station Cachan Arcueil-Cachan is het 20 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Maison du Coteau
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,6
Locatie
9,8
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 44 van 61 beoordelingen
10 - Uitstekend
44
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 61 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 61 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 61 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 61 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Reinder, Wolvega
25 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een serene rust aan de rand van een bruisende stad.
Reinder
1 nacht verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Jaap, netherlands
26 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Again top
Our Second visit alt the small but Nice hotel. The host John is kind and aranged everthing we asked.
Family room is warm at hot days, but there are fans
Jaap
3 nachten verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
tophotel, Jaap
22 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wat een top hotel
Vlak bij Parijs wat met openbaar vervoer makkelijk te doen is.
De ontvangst en hartelijkheid is top. De kamers prachtig en zeer schoon niets is teveel gevraagd en men wil alles doen om je verblijf tot een top verblijf te naken
tophotel
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
3 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Soumaya
17 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Soumaya
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Cédric
27 dec 2023
Cédric
1 nacht verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Adrien
Zakenreiziger
8 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un hôte tout à fait charmant avec une vraie passion et jouer de vivre
J’ai pris un plaisir énorme à échanger avec John et ne manquerai pas de revenir séjourné dans sa magnifique maison
Adrien
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Didier
5 okt 2023
Didier
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Jennifer
Reisde met familie
2 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Madison du Coteau could not have been more accommodating for our family. Our unit was roomy, well appointed, and clean, and even included a fully equipped kitchen. John and his staff were thoughtful and helpful hosts, and really anticipated everything we might need, including an umbrella for unseasonably wet weather! Breakfast is delightfully presented and cooked to order to meet dietary preferences. The location in Cachan is very convenient, with multiple eatery options a short walk down the hill. We highly recommend the Japanese restaurant and while we were too late to get into the African restaurant, it was clearly very popular! There is also a lively bar in the Oval. There are bakeries and a very well stocked supermarket in the small downtown area. Access to Paris is via RER line B. The station is a 15 minute walk through town. Trains are very frequent, and take you to Notre Dame-Saint Michel in 15 mins.
Recommend Maison du Coteau without hesitation 💗
Jennifer
3 nachten verbleven in juli 2023
4/10 – Matig
AK
Reisde met familie en kleine kinderen
28 jul 2023
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything about la maison du coteau looks and feels cheap. From the entrance gate to the rooms to bathroom and even breakfast. The room that we stayed in was depressing and had no window no ac but fans and one of the fan's cover was held together by tape. It was a small fan and doesn't cover the upper and lower bunk. There was mosquito in the room. The bathroom fitting is very old and the toilet paper is coarse and the soap/body wash provided was of the worst quality. There was only one trashcan in the bathroom and the cover underneath the door was coming off. Although housekeeping supposed to be everyday after reaching there we came to know it will be every 2 days but then still we did not see our stuff replenished, toilet tissue, soap etc. Had to ask for it. The only small non functional trashcan in the room overflowed and no one came to pick up the trash .. had to take the trash to downstairs by ourselves. The breakfast was the same boring thing everyday croissant some hard bread and orange juice. There was fruit but very small portion not enough for one person let alone
for the whole family. There was laundry in the property but had to pay 10 euro for each load of laundry. The b&b is on top of hilly area and going to store/come back on upslope is very tiring especially after all those walkings in Paris.
I wouldn't recommend people staying in la maison du coteau based on the comfort and quality of service provided.
AK
4/10 – Matig
Marc
Reisde met familie
22 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Super nice little boutique hôtel.
Staff was friendly but bring your mosquito repellent with you. Got attacked at 1:30 am by a group of them and tried to reach out to the front desk/gm the whole night without success unfortunately.
No AC so very hot if you keep the windows closed. The place has good potential just not there yet.
Marc
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Dorothy
26 jun 2023
Dorothy
3 nachten verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Benoit
Zakenreiziger
4 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Benoit
2 nachten verbleven in januari 2023
10/10 – Uitstekend
Francis
28 sep 2022
Francis
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Charlotte
Reisde met familie
8 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super
Charlotte
1 nacht verbleven in maart 2022
8/10 – Goed
MR SYLVAIN CHEVALLIER
Reisde met familie
14 feb 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour mitigé
Accueil très agréable. Nous avons été un peu surpris du côté plus maisin d’hote qu’hôtel. Les commentaires indiquent une belle vue sur Paris. Peut être mais nous avons eu une chambre avec 2 lucarnes. Donc pas de vue. Une des raisons de mon choix était qu’il y avait un parking. Dommage qu’il ait été plein lors de notre arrivée nocturne du deuxième soir. Nous avons dû nous garer à 300 m. Sinon petit déjeuner très bien et bonne literie. Pas de tv dans la chambre.
MR SYLVAIN CHEVALLIER
2 nachten verbleven in februari 2022
6/10 – Redelijk
Gheorghe
Zakenreiziger
7 okt 2021
Gheorghe
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Laurence
14 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien
Bon accueil de passage pour une nuit
Au calme et vue sur Paris
Laurence
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
7 apr 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons apprécié l.emplacement avec sa vue panoramique.
La maison du coteau est très originale avec un jardin très agréable, une décoration et un style accueillant
Le petit déjeuner copieux avec vue unique sur des oliviers et un espace vert
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2021
10/10 – Uitstekend
Nadia
Zakenreiziger
29 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nadia
1 nacht verbleven in september 2020
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger, Reisde met familie
29 feb 2020
Positief: Personeel en service
This is basically a house repurposed as a "hotel". The owner and staff were very friendly and the rooms and bathrooms were clean. There was an odd smell that permeated throughout the house but it wasn't offensive, just..odd. The closest RER was a good 15 to 20 minute walk so NOT near any metro stations as indicated on ORBITZ. Breakfast was fresh and quite good. Solid two stars.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
26 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very friendly, and made the hotel feel more like a home that you were guesting in. Parking is limited, and the roads around the hotel are narrow, with streetside parking, so larger vehicles may have issues.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
PATRICE
Zakenreiziger
23 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
PATRICE
3 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Stephane
Zakenreiziger
21 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stephane
1 nacht verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
18 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personnel sympathique et très accueillant.
Petit déjeuner très complet et délicieux.
Cadre chaleureux et reposant.