Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel de Paris bevindt zich in Prince–Marmottan, een wijk in Boulogne-Billancourt, en ligt naast een golfbaan en vlak bij een metrostation. Eiffeltoren en Arc de Triomphe zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Champs-Élysées en Rue Cler. Ga naar Stade Roland Garros om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Jardin du Luxembourg, een topattractie die je zeker niet mag missen. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Boulogne-Billancourt
104 Bis Rue De Paris, Boulogne-Billancourt, Hauts-de-Seine, 92100
In de buurt
Stade Roland Garros
10 min. wandelen - 0.9 km
Bois de Boulogne
12 min. wandelen - 1.0 km
Seine
16 min. wandelen - 1.4 km
Jean-Bouin-stadion
15 min. wandelen - 1.3 km
Parc des Princes
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station de Métro Boulogne-Jean Jaurès - 2 min. wandelen
Station St Cloud - 4 min. rijden
Luchthaven Orly (ORY) - 24 min. rijden
Restaurants
Le Panier
4 min. wandelen
Il Mezzogiorno
4 min. wandelen
Soa
3 min. wandelen
Le Paris
2 min. wandelen
Le Bougainvillier
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel de Paris
Hotel vlak bij Stade Roland Garros
Hotel de Paris ligt in de buurt van Parc des Princes en verwent gasten met een aangrenzende golfbaan, een kunstgalerij ter plaatse en een shoppingcenter ter plaatse. Geniet van faciliteiten zoals golflessen, een golfclubhuis en een caddie bij dit hotel. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Een receptieruimte, gratis kranten en bagageopslagruimte
Golfclubs ter plaatse, een 24-uurs receptie en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel de Paris hebben veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 30 per nacht); reserveren verplicht
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 09.30 uur: EUR 14 per persoon
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Golfcaddies
Golfclubhuis
Golfclubs/-uitrusting
Golfkarretjes
Kunstgalerij
Professionele golflessen
Winkelcentrum
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Receptieruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je buiten de reguliere inchecktijden verwacht te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 12 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 15 kg per huisdier
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.53 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 200 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 30 per nacht (op 80 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 12 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel de Paris?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 15 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel de Paris?
Vandaag, 15 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel de Paris van één nacht voor twee volwassenen op 14 jun. 2026 min. € 110, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel de Paris inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel de Paris uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel de Paris?
Dit sportieve hotel ligt in Prince–Marmottan, op 15 minuten wandelen van Stade Roland Garros en Parc des Princes. Paris Expo Porte de Versailles ligt op 3,7 km. Station de Métro Boulogne-Jean Jaurès ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Boulogne - Pont de Saint-Cloud is het 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel de Paris
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 154 van 370 beoordelingen
10 - Uitstekend
154
Gastenscore: 8 - Goed. 153 van 370 beoordelingen
8 - Goed
153
Gastenscore: 6 - Redelijk. 44 van 370 beoordelingen
6 - Redelijk
44
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 370 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 370 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Manja
4 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Klein maar fijn. Ligt lekker dicht bij Roland Garros.
Manja
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Edward
5 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel voor een goede prijs.
Leuk hotelletjes in het centrum van Boulogne Billancourt. Mijn dochter en ik werden vriendelijk ontvangen. De kamer die wij hadden was klein maar niet te klein. Bedden en sanitair was goed en schoon. Er was een airco, een koffiezetapparaat en een koelkastje aanwezig. Het ontbijt was goed met voldoende keuze. Parkeren kan voor 30€ per nacht in de nabijgelegen parkeergarage. Kortom, een leuk hotelletje vlakbij een metro ingang naar Parijs met een goede prijs/kwaliteit verhouding.
Edward
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Martin
13 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The bed was a bit too firm for me but otherwise was a good stay and good value
Martin
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Idel
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel. I bit tiny, but it was worth the stay for one night.
I recommend to stay here if you want visit the PSG stadium. It’s very close.
Idel
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Benjamin
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect
Benjamin
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Antony
30 jan 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
La chambre est très propre. Et l’accueil lors de mon arrivée était chaleureux.,
Antony
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
PEDRO
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Los servicios y el personal. Muy amables
PEDRO
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Christophe
22 jan 2026
La chambre d’hôtel réservé sur votre site ainsi que l’hôtel n’existe pas. Il y avait un simple immeuble à la place !
Christophe
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CEDRIC
18 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Tres bonne surprise avec un tres bon accueil, une chambre petite mais propre et bien agencée et un emplacement au top. Tres bon rapport qualité prix.
CEDRIC
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Isabelle
7 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon hôtel
Isabelle
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Susanne
23 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes Zimmer, leckeres Frühstück.
Susanne
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jacques
7 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
recommandé
Bon accueil personnel agréable et serviable, hôtel propre petit déjeuné excellent
excellent rapport qualité/prix
jacques
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Séverine
8 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel calme, à proximité des transports et magasins, accueil agréable
Séverine
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bruno
27 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gute Unterkunft.
Bruno
4 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
11 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tres bel hôtel et super acceuil chambre propre personnel souriant
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2020
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Majdi
9 jan 2026
Negatief: Personeel en service
Insuffisant
Majdi
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jean-michel
16 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel calme proche du metro.
Bon sejour d 1 nuit dans cet hotel calme a deux pas du metro
jean-michel
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Adrian
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
El baño y regadera son pequeños
Metro a una cuadra , llegas rápido al centro
Adrian
6 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SEBASTIEN
2 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon hôtel
Petite structure, hotel bien tenu dans un quartier vivant et agréable
SEBASTIEN
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Diana
16 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bonito lugar en el que esta ubicado, la estación del metro esta cerca, al igual que buenos restaurantes, el estadio del psg y roland garros. El cuarto muy acogedor, limpio y con todo lo necesario.
Diana
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Aurelio
7 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bastante bien
Un hotel chico pero muy acogedor, el servicio en general muy bueno y muy bien ubicado para utilizar líneas del metro
Aurelio
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tatsuya
29 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten