Grand Hotel Saint Michel bevindt zich in Quartier Latin, een wijk in Parijs, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Musée du Louvre en Opéra Garnier zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Panthéon en Sainte-Chapelle. Mis zeker Jardin du Luxembourg niet. Bekijk onze reisgids voor Parijs
19, rue Cujas, Paris, Paris, 75005
In de buurt
Université de la Sorbonne
1 min. wandelen - 0.1 km
Panthéon
3 min. wandelen - 0.3 km
Jardin du Luxembourg
4 min. wandelen - 0.4 km
Notre-Dame
9 min. wandelen - 0.8 km
Musée du Louvre
18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Paris Luxembourg - 3 min. wandelen
Station Paris Port-Royal - 14 min. wandelen
Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 48 min. rijden
Restaurants
McDonald's
2 min. wandelen
Le Cercle Luxembourg
2 min. wandelen
La Crêperie
2 min. wandelen
Le Choupinet
2 min. wandelen
Le Rostand
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Grand Hotel Saint Michel
Hotel met een chique stijl en een boetiekstijl vlak bij Jardin du Luxembourg
Grand Hotel Saint Michel bevindt zich dicht bij Panthéon en Notre-Dame en biedt een droogkuis/wasserijservice, autoverhuur ter plaatse en een bar. Trakteer jezelf op een gezichtsbehandeling, een massage of een manicure/pedicure bij het wellnesscentrum ter plaatse. Naast een 24-uurs businesscentrum en een stoombad, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Meertalig personeel, hulp bij uitstappen/tickets en een lift
Een kluis bij de receptie, een vergaderruimte en een feestzaal
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Grand Hotel Saint Michel bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 30 per dag)
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 20 per persoon
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
35 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimte
Volledig uitgeruste spa
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Spa dagelijks geopend
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
1 gebouw
6 etages
Art-decoarchitectuur
Feestruimte
Gebouwd in 1901
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Select Comfort-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 8.45 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 20 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60.00 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 30 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Grand Hotel Saint Michel
Grand Hotel Saint Michel Paris
Grand Saint Michel
Grand Saint Michel Hotel
Grand Saint Michel Paris
Hotel Grand Saint Michel
Hotel Saint Michel
Saint Michel Hotel
Grand Hotel Saint Michel Hotel
Grand Hotel Saint Michel Paris
Grand Hotel Saint Michel Hotel Paris
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Grand Hotel Saint Michel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Grand Hotel Saint Michel?
Vandaag, 9 mrt. 2026, kost een verblijf bij Grand Hotel Saint Michel van één nacht voor twee volwassenen op 15 mrt. 2026 min. € 241, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Grand Hotel Saint Michel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Grand Hotel Saint Michel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Grand Hotel Saint Michel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 60.00 per voertuig.
Waar staat Grand Hotel Saint Michel?
Dit wellness hotel ligt in Quartier Latin, op 10 minuten wandelen van Jardin du Luxembourg en Panthéon. Ook Sainte-Chapelle en Notre-Dame liggen op 15 minuten wandelen. Station Paris Luxembourg ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Metrostation Cluny - La Sorbonne is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Grand Hotel Saint Michel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,4
Locatie
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 597 van 1002 beoordelingen
10 - Uitstekend
597
Gastenscore: 8 - Goed. 308 van 1002 beoordelingen
8 - Goed
308
Gastenscore: 6 - Redelijk. 64 van 1002 beoordelingen
6 - Redelijk
64
Gastenscore: 4 - Matig. 22 van 1002 beoordelingen
4 - Matig
22
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 1002 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
10 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good hotel, easy to acces and very helpful staff.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
martina
22 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gastvrij!
martina
4 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Ann, Brugge
Reisde met familie
6 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed gelegen hotel met ruime voorziening, verzorgd en behulpzaam, beleefd personeel. Een echte aanrader!
Ann
1 nacht verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
AJM
1 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, great staff. Comfortable but very tiny rooms
AJM
2 nachten verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer goeie en mooie ligging , vlakbij park Luxemburg
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Elizabeth, Ewing
Reisde met een groep
6 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, good location. Must specify with uber to pick up directly at hotel, or they will make you go to next block bc of one way road.
Elizabeth
5 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Christine
4 feb 2026
Christine
3 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Laura
Reisde met partner
31 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I found the room very noisy, late night bar noise outside until close to 3am, followed by loud trucks before 6am.
The room is very small, the toilet had a leak onto the floor, as if it came from the shower, but you could see it started at the toilet.
The area was great. If you can get a room away from the noise, everything else was good.
Laura
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Karine
23 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very Nice hotel. The Spa is a plus. I would definitely recommend it.
Karine
1 nacht verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Nicole
3 jan 2026
The room we first got was really old. They transferred ia afterwards because I asked. the pictures online are nice then in rwality
Nicole
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Claudia
28 dec 2025
Claudia
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Christie, Teaneck
Reisde met partner
26 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The kind staff at the front desk helped us feel like home even though it was our first time in Paris!!!
Christie
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Michele
1 dec 2025
Michele
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Talitha
Reisde met familie
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great little hotel! Friendly staff and very convenient to Metro.
Talitha
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
jonathan
Reisde met een groep, Zakenreiziger, Reisde met familie
29 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The hotel is very convenient to saint-michel and the metro. it's a block or two from la sorbonne. many nearby restaurants, too. staff was friendly. streets kinda get noisy sometimes, but quiet for the most part. you'll enjoy your stay!
jonathan
7 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Darcel
27 nov 2025
The room was spacious and clean. The staff was friendly and the location was within walking distance to Notre Dame. I will definitely stay her again.
Darcel
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Lissia M
Reisde met familie
25 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel excelente, equipe que fala português, muito bem localizado!
Lissia M
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Jesper
18 nov 2025
Jesper
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Torsten
Reisde met partner
15 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr sauber und in einem schönen Viertel gelegen.
Besonders die Dame an der Rezeption hat mir und meiner kurzfristig erkrankten Frau sehr mit einer Verschiebung des Checkouts geholfen und dafür waren wir dankbar.
Torsten
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Deborah
10 nov 2025
Deborah
9 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Emily
8 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great experience. Perfect location. Clean room! Accommodated 3 adults!
Emily
5 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Michele L
24 okt 2025
Michele L
6 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Manuel
17 okt 2025
Manuel
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Sara
6 okt 2025
Sara
6 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Theresa
Reisde met partner
30 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel classic room is a bit small without any drawers for clothing or closet for luggage. Hotel is extremely clean. The housekeeping staff are friendly and do a great job! Buffet breakfast staff are amazing and food selection was good. I thought it was included with room rate but my error noted at checkout with charges 20 euros per person per day consumed.