Geheel appartement
Blueground | Invalides, nr Le Bon Marché
Dit appartement met een keuken ligt op 8 minuten stappen van Les Invalides
Fotogalerie voor Blueground | Invalides, nr Le Bon Marché





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer65 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Proche du Bon Marché 2 Pièces de Charme
Proche du Bon Marché 2 Pièces de Charme
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
PAR-606
Over deze buurt

Paris
In de buurt
Musée Rodin5 min. wandelen - 0.4 km
Le Bon Marché6 min. wandelen - 0.5 km
Les Invalides6 min. wandelen - 0.6 km
Rue Cler12 min. wandelen - 1.0 km
Musée d'Orsay15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
- Metrostation Saint-Francois-Xavier - 5 min. wandelen
- Station Montparnasse - 16 min. wandelen
- Luchthaven Orly (ORY) - 36 min. rijden
Restaurants
- Le Café de la Grande Épicerie5 min. wandelen
- La Table6 min. wandelen
- Le Petit Lutetia5 min. wandelen
- Rose Bakery Tea Room
- Cantine du Bon Marché5 min. wandelen








