Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI ligt in Makishi, een wijk in Naha. Haven van Tomari en Cruiseterminal van Naha zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Naminoue en Senaga-jima. Saion-plein en Tenbusu Naha zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Naha
Dit rookvrije appartement beschikt over parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een kitchenette. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koelkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een microgolfoven en een kookplaat.Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI heeft 48 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat en een microgolfoven.
Elke badkamer is uitgerust met een aparte badkuip en douche met een diep bad. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.000 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Koelkast
Kookplaat
Microgolfoven
Badkamer
1 privébadkamer
Aparte badkuip en douche
Diep bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Receptie met beperkte tijden
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
48 units
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren: JPY 1000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Mr.KINJO EMINENCE INN
Mr.KINJO EMINENCE MAKISHI
Mr Kinjo Eminence Makishi Naha
Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI Naha
Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI Apartment
Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI Apartment Naha
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI?
Vandaag, 4 apr. 2026, kost een verblijf bij Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI van één nacht voor twee volwassenen op 5 apr. 2026 min. € 28, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1000 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI?
Dit appartement ligt in Makishi, op 10 minuten wandelen van Tsuboya Yachimun Straat en Kokusai Dori. Ook DFS Galleria Okinawa en Haven van Tomari liggen op 2 km afstand. Station Makishi ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Asato is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Mr.KINJO EMINENCE INN MAKISHI
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
8,2
Locatie
8,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 81 van 228 beoordelingen
10 - Uitstekend
81
Gastenscore: 8 - Goed. 84 van 228 beoordelingen
8 - Goed
84
Gastenscore: 6 - Redelijk. 34 van 228 beoordelingen
6 - Redelijk
34
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 228 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 228 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
8/10 – Goed
一矢
29 mrt 2026
Positief: Netheid
洗濯機があるのがでかい。冷蔵庫レンジひと通りあるのはありがたい。
一矢
2 nachten verbleven in maart 2026
4/10 – Matig
ひでのり
25 feb 2026
ひでのり
4 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Sara
26 jan 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, voorzieningen
Staff was great.
No one had ever cleaned under the bed. Ever.
There was no room for yoga.
The toilet broke and they offered me a new room but no one ever came to fix the bidet feature.
The washing machine emitted a strange smell but I eventually got used to it.
Likewise the trash bin smelled like cat feces. I had to remove it from the room.
When I complained to 3 cleaners that the stairway railings were filthy they said: it's not our department.
On the plus side it was quiet.
The bed, although broken, was strangely comfortable and I slept well.
Sara
17 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
NANAMI
3 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
受付の方がとても親切で安心できました。駐車場はコインパーキングにとめました!
NANAMI
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Masamune
Zakenreiziger
27 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
立地が良く価格も安定してる
Masamune
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Masamune
Zakenreiziger
27 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
丁寧なスタッフ
Masamune
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
ichiro
22 dec 2025
ichiro
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
あつし
16 dec 2025
Negatief: Netheid
あつし
1 nacht verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Lowell
12 dec 2025
Lowell
5 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
みどり
Zakenreiziger, Reisde met familie
30 nov 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
駐車場が少ない
みどり
1 nacht verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Wendy
11 nov 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
The air conditioning was hit and miss. There was a peg holding it open and tissue stuffed inside to stop the leaks.
We have stayed here many times, due to the excellent location, but the rooms are in a poor state and very unclean.
The hotel is expensive considering this.
Despite the rooms showing the new building when booking them on the app, once again we were given the old building. When asked for the new building, we were told no. It seems all foreigners are given the old building as a general rule.
The staff were fine as usual, though the reception staff are not available until 15.00 everyday and they do not speak English.
Wendy
26 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Mike
27 okt 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Room appears clean but looking under bed shows that it is only visible areas that get cleaned. We were in the older building - which is tired and in dire need of an overhaul with broken doors and random desk chairs strewn on the landing areas. Air conditioning is good and the water heater gives hot showers. Bathroom and shower are clean enough though and appeared to be void of any creepy crawlies during my 11 night stay. Location is pretty decent with Family Marts a 4 minute walk away. Makishi monorail station is a 10 minute walk as is the main shopping street that is lively at all times of day.
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms are in very poor condition. Quite depressing.
John Paul
1 nacht verbleven in februari 2025
6/10 – Redelijk
Darrel
3 mei 2025
Negatief: Netheid
Definitely needs some TLC
Ive been starting at this hotel for some time now. It's confusing as there are two buildings sharing the same name and parking lot. If you get the newer one, it's great. The other one (green) is not so great. It's getting more untidy and run down with each visit. It needs sorting out
Darrel
24 nachten verbleven in maart 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Fumimasa
Reisde met partner
30 apr 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
There are 2 buildings at this property. It's kind of pot luck which you get. One is great. One is not as great. In march we got the great one. In October the other.