Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Loisir Hotel Naha bevindt zich in Naha-shi, een wijk in in Naha, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand. Kokusai Dori en DFS Galleria Okinawa zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Naminoue en Senaga-jima. Mis zeker Okinawa Wereld niet. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals duiken. Bekijk onze reisgids voor Naha
3-2-1 Nishi, Naha, Okinawa-ken, 900-0036
In de buurt
Heiligdom van Naminouegu
14 min. wandelen - 1.2 km
Strand van Naminoue
15 min. wandelen - 1.3 km
Kokusai Dori
18 min. wandelen - 1.6 km
Kantoor van de Prefectuur van Okinawa
4 min. rijden - 1.7 km
Haven van Tomari
7 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Station Asahibashi - 12 min. wandelen
Naha (OKA) - 11 min. rijden
Restaurants
ガーデンレストラン竜 潭
4 min. wandelen
パシフィックオーシャンカフェ
5 min. wandelen
なかむら屋 那覇店
7 min. wandelen
ピパーチキッチン
7 min. wandelen
All-Day Dining FONTAINE
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Loisir Hotel Naha
Hotel vlak bij Kokusai Dori
Loisir Hotel Naha bevindt zich dicht bij Strand van Naminoue en DFS Galleria Okinawa en biedt een overdekte mineraalrijke warmwaterbron (onsen), een buurtwinkel en een terras. Geniet van warmwaterbronnen of een bubbelbad om tot rust te komen. Ga lekker eten bij een van de 3 restaurants ter plaatse. Ze serveren er lunch, diner en lichte maaltijden, en je geniet er van lokale en internationale gerechten.
Naast designerwinkels ter plaatse en een koffiebar/café, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en warmwaterbronnen ter plaatse
Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en geldautomaat/bankservice
Vergaderruimtes, een receptieruimte en barbecues
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 533 kamers zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met toiletten met elektronische bidets en bad/douchecombinaties
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.800 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: JPY 2.500 voor volwassenen en JPY 1.500 voor kinderen
3 restaurants
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Restaurants ter plaatse
オールデイダイニング フォンテーヌ
バー プラネート
パン屋 ブレドオール
プールサイドBBQ パピヨン
花風
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Binnenzwembad
Bubbelbad
Designerwinkels
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Warmwaterbron
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Geluiddichte kamers
Kinderspeelgoed
Kinderwagen
Kinderzwembad
Koelkast op de kamer
Kruidenier/supermarkt
Seizoensgebonden buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Geldautomaat
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Portier
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Spa
Afzonderlijke ruimtes voor mannen en vrouwen in het openbare badhuis
Massages in de kamer
Openbare onoverdekte warmwaterbron (onsen)
Openbare overdekte warmwaterbron (onsen)
Temperatuur van warmwaterbron: 42 ºC
Warmwaterbron
Warmwaterbron geopend van 06.00 uur tot middernacht
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Meer
1 gebouw
10 etages
Aparte rookruimtes
Receptieruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Zeep
Entertainment
Tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 20
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bij het ontbijttarief is geen ontbijt inbegrepen voor kinderen van 4-5 jaar. De vermelde ontbijttoeslag geldt voor kinderen vanaf 6 jaar. De ontbijttoeslag voor kinderen van 4-5 jaar bedraagt JPY 520. Er is geen ontbijttoeslag voor kinderen van 3 jaar en jonger.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn niet beschikbaar van 13 oktober 2026 tot 30 april 2027 (datums kunnen wijzigen):
Warmwaterbronnen
Zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kan één kind van 5 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 2500 voor volwassenen en JPY 1500 voor kinderen
Betaald parkeren: JPY 1800.00 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Alipay, PayPay en LINE Pay
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De schoonmaakservice is niet beschikbaar voor een verblijf van 1 tot 2 nachten. Bij een verblijf van 3 nachten of langer is er elke 2 nachten een schoonmaakservice beschikbaar.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 06.00 uur tot middernacht.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Gasten met tatoeages mogen de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Veelgestelde vragen
Beschikt Loisir Hotel Naha over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Het zwembad is niet beschikbaar van 13 oktober 2026 tot 30 april 2027 (datums kunnen wijzigen).
Hoeveel kost een verblijf bij Loisir Hotel Naha?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Loisir Hotel Naha van één nacht voor twee volwassenen op 27 mei 2026 min. € 60, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Loisir Hotel Naha?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1800.00 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Loisir Hotel Naha inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Loisir Hotel Naha uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Loisir Hotel Naha?
Dit hotel ligt in Naha-shi, op 2 km afstand van Kokusai Dori en Strand van Naminoue. Ook DFS Galleria Okinawa en Shurijo-kasteel liggen op 10 km afstand. Station Asahibashi ligt op 12 minuten wandelen en naar Station Tsubogawa is het 19 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Loisir Hotel Naha
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,4
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 475 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
475
Gastenscore: 8 - Goed. 317 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
317
Gastenscore: 6 - Redelijk. 125 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
125
Gastenscore: 4 - Matig. 54 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
54
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 29 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
29
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
YOJIRO
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
清潔な客室でスタッフの対応もとても良かったです。
YOJIRO
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Makoto
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
長期滞在には朝食が同じ物なので少し変化があって欲しい?
Makoto
8 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Taishi
23 apr 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten