Located in the center, in the liveliest and best connected area of the city. One step away from the renowned Via Toledo, with its shops, bars and restaurants just a few meters away. A double room equipped with every comfort, air conditioning and fast internet connection. Ideal for your holidays.
Popular points of interest near the apartment include Palazzo Reale Napoli, Via Chiaia and Galleria Borbonica. Naples International Airport is 10 km away, and the property offers a paid airport shuttle service.
Accommodatie-voorzieningen
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Flexible check-out available (contact host to arrange)
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De uitchecktijd is flexibel. Contacteer de accommodatie tijdig om de nodige afspraken te maken. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT063049C2YA8YWY4F
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
dimorra_372
Over deze buurt
dit appartement ligt in Naples City Centre, een wijk in Napels. Spaccanapoli en Castel dell'Ovo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Molo Beverello en Haven van Napels. Stazione Zoologica Anton Dohrn Napoli en Botanische tuin van Napels zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Napels
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 72 min. rijden
Restaurants
Augustus
1 min. wandelen
A’ Quartrian
1 min. wandelen
Luminist Cafè Bistrot
2 min. wandelen
Antica Pizzeria Prigiobbo
1 min. wandelen
Pizzaioli Veraci Toledo
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Speranzella 1 By Dimorra?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Speranzella 1 By Dimorra inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Waar staat Speranzella 1 By Dimorra?
Dit appartement ligt in Naples City Centre, op 10 minuten wandelen van Via Toledo en Spaccanapoli. Ook Haven van Molo Beverello en Haven van Napels liggen op een kwartiertje wandelen. Station Toledo ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Municipio is het 7 minuten wandelen.