La Scelta

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Zakelijke services
  • Wasvoorzieningen
  • Roomservice

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

La Scelta

  • Pension met een chique stijl niet ver van Piazza del Plebiscito
  • La Scelta bevindt zich niet ver van Haven van Molo Beverello en Via Toledo en biedt een gratis uitgebreid ontbijt, een buurtwinkel en shoppen ter plaatse. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Gratis wifi in de kamer, een bibliotheek en een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Bagageopslagruimte, geldautomaat/bankservice en een computerstation
    • Een lift, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort met luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met regendouches en bidets
    • Flatscreentelevisies van 20 inch met digitale zenders
    • (kleer)kasten, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 12.00 uur tot 22.00 uur.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Er worden van januari tot december geen kinderen tot 4 in deze accommodatie toegelaten. Gedurende de rest van het jaar zijn kinderen welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 5.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Van januari tot december worden kinderen t/m 4 jaar niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Scelta?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij La Scelta inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij La Scelta uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat La Scelta?

Dit pension ligt in Naples City Centre, op 10 minuten wandelen van Golf van Napels, Castel dell'Ovo en Piazza del Plebiscito. Ook Haven van Molo Beverello en Via Toledo liggen op een kwartiertje wandelen. Station Chiaia - Monte di Dio ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Municipio is het 14 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Henrikas

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing hosts, very cozy and super clean apartment, great location! Highly recommended, especially for couples!
2 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely location,warm welcome,would recommend,nothing was to much trouble for the owner,
5 nachten verbleven in september 2019