La Maison di Partenope in Naples City Centre bevindt zich bij een trein-/metrostation. Obelisk van San Gennaro en Cattedrale di San Gennaro zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via San Gregorio Armeno en Spaccanapoli. Ook Museo Archeologico Nazionale di Napoli en Piazza del Gesù Nuovo zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Napels
Napels (INP-Station Napoli Centrale) - 17 min. wandelen
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 16 min. rijden
Restaurants
Gran Caffè San Gennaro
3 min. wandelen
Bar Schlemmer
5 min. wandelen
Casa Capasso
4 min. wandelen
Caffetteria San Gennaro
3 min. wandelen
Re Ngiuluz
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Maison di Partenope
Bed & breakfast vlak bij Cattedrale di San Gennaro
La Maison di Partenope bevindt zich dicht bij Obelisk van San Gennaro en Via San Gregorio Armeno en biedt een gratis ontbijtbuffet. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, rookvrije accommodatie en een lift
Een waterkoeler, een computerstation en een bagageopslagruimte
Een automaat en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Maison di Partenope hebben veel comfort met luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
Flatscreentelevisies van 30 inch met Netflix, streamingdiensten en digitale zenders
Zijn huisdieren welkom bij La Maison di Partenope?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij La Maison di Partenope zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij La Maison di Partenope inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij La Maison di Partenope uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt La Maison di Partenope een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.
Waar staat La Maison di Partenope?
Deze bed & breakfast ligt in Naples City Centre, op 5 minuten wandelen van Cattedrale di San Gennaro en Obelisk van San Gennaro. Ook Via San Gregorio Armeno en Spaccanapoli liggen op 10 minuten wandelen. Station Piazza Cavour ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Museo is het 9 minuten wandelen.