Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
La dimora del Sole ligt in Ercolano. Spaccanapoli en Via Toledo zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Golf van Napels en Berg Vesuvius - Pompei (streek). Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Diego Armando Maradona of Piscina Felice Scandone. Bekijk onze reisgids voor Ercolano
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (EUR 10 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Alleen parkeerplekken voor motoren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Grote koelkast/diepvriezer op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
10 treden naar de ingang
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Trapleuningen
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Gemeenschappelijke woonkamer
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Grote koelkast/diepvriezer
Microgolfoven
Oven
Meer
Geluiddichte kamers
Kluis
Verwarming (met klimaatregeling)
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 10 per dag (op 300 meter afstand; 24 uur open)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT063064C1T7BMIQQA
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La dimora del Sole?
Ja, bij La dimora del Sole zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij La dimora del Sole?
Vandaag, 31 aug. 2026, kost een verblijf bij La dimora del Sole van één nacht voor twee volwassenen op 1 okt. 2026 min. € 76, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er is alleen parkeergelegenheid voor motoren.
Hoe laat kan ik bij La dimora del Sole inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La dimora del Sole uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat La dimora del Sole?
Deze bed & breakfast in Ercolano ligt op 15 minuten wandelen van Reggia di Portici, Herculaneum en Golf van Napels. Berg Vesuvius - Pompei (streek) ligt op 2,2 km. Station Ercolano Scavi ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Via Liberta is het 17 minuten wandelen.