Geheel appartement·Particuliere eigenaar
A 200 m from plebiscito
Dit appartement met een keuken ligt op 10 minuten stappen van Via Toledo
Fotogalerie voor A 200 m from plebiscito





Beoordelingen
7,4 op 10 –
Goed
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 445 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Brand new mini-apartment ideal for visiting Naples
Brand new mini-apartment ideal for visiting Naples
- Keuken
- Airconditioning
- Microgolfoven
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 104 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Napoli, Città Metropolitana di Napoli
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over A 200 m from plebiscito
7,4
Goed
6,8
Netheid
7,4
Locatie
Beoordelingen
4 okt 2025
Negatief: Netheid
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Elio Gerardo L.
17 nov 2024
Positief: Netheid
Nice stay
Elio Gerardo L.
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
GIANNI T.
22 sep 2024
Positief: Netheid
Posizione strategica
GIANNI T.
1 nacht verbleven in september 2024








