Hotel Monopol ligt in het stadscentrum en vlak bij het vlonderpad in Luzern. Hertensteinstrasse en Emmen Center zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Entlebuch Biosfeer en Het Zwitserse Pad verkennen. Natur-Museum en Gletschergarten Museum zijn ook een bezoek waard. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals parasailing, windsurfen en motorbootvaren. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Luzern
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (CHF 35 per nacht); reserveren verplicht
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (CHF 35 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 11.00 uur: CHFĀ 25 tot 30 voor volwassenen en CHFĀ 15 tot 30 voor kinderen
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: CHF 100
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: CHF 100
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CHF 20.00 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CHF 80.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CHF 30.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 2.80 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer CHF 25ā30 voor volwassenen en CHF 15ā30 voor kinderen
Betaald parkeren (openlucht): CHF 35.00 per nacht
Toeslag voor parking in de buurt: CHF 35 per nacht (op 350 meter afstand)
ToeslagĀ voor huisdieren: CHF 20.00 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: CHF 100 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: CHF 100 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: CHF 30.0 per nacht
ToeslagĀ voor extra bed: CHF 80.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.Ā
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijĀ check-inĀ worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De Lucerne Mobility Ticket Guest Card is bij deze accommodatie verkrijgbaar en is inclusief gebruik van het openbaar vervoer (bus- en treinvervoer; exclusief bootvervoer) tijdens je verblijf in Luzern.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 01 oktober tot 30 april.
Accommodatieklasse
Hotelstars Union kent in Zwitserland een officiƫle sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Monopol?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van CHF 20.00 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Parkeren kost CHF 35.00 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Monopol inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Tegen een bedrag van CHF 100 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Monopol uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van CHF 100 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Monopol?
Dit hotel ligt in het centrum van Luzern, vlak bij Sammlung Rosengart Museum en Kapelbrug. Het Zwitserse Pad en Alpenpanoramaweg liggen op enkele stappen afstand. Luzern (QLJ-Station Luzern) en Station Luzern liggen op 2 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Monopol
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiƫren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 396 van 800 beoordelingen
10 - Uitstekend
396
Gastenscore: 8 - Goed. 237 van 800 beoordelingen
8 - Goed
237
Gastenscore: 6 - Redelijk. 100 van 800 beoordelingen
6 - Redelijk
100
Gastenscore: 4 - Matig. 39 van 800 beoordelingen
4 - Matig
39
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 28 van 800 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
28
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Krzysztof
16 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, excellent breakfast
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 ā Goed
Shirley
26 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, AC, friendly staff & great location
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 ā Matig
Matthew
25 sep 2026
Positief: Personeel en service
Very convenient location. The hotel is nice but the rooms are in need of updating. Carpet was very stained and bathroom door wasnāt able to open fully.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Ankit
24 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location!
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Erica
5 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, has AC, great amenities, perfect location
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Tyler
5 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Classic Swiss stay that was authentic and convenient!
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 ā Goed
Robert
19 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful historic hotel with nice roof top bar and great AC in all the rooms! AC so important if you are staying in Luzern in the summer, especially during a heat wave!
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Elfie
15 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay!
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
2/10 ā Verschrikkelijk
Frooz
14 sep 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very expensive for what you get
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Na
26 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location clean room
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Kristen
8 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the location, very close to everything. Rooftop bar was amazing !
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Jayne
14 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location near train station and main dining area in town. Wonderful rooftop bar/restaurant with amazing views. The hotel has buy one/get one free drink vouchers. Awesome hotel.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Daniel
16 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay, air conditioned rooms, friendly multilingual staffing. Literally in front of the train station/mall/Dr office and pharmacy for location convenience. My only issue here was my room's bathroom door was malfunctioning buy due to the weekend and holiday was tuff to get someone to fix it and is understanding, I would stay here again if I return in the future.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 ā Goed
Saul
20 aug 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Buena ubicacion, ya es un hotel antiguo la alfombra se nota sucia pero en general bien te atienden bien lo malo no hay estacionamiento ni balet parking si estacionas cerca toca cargar las maletas hasta tu cuarto y si lo haves lejos moriras de cansancio
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Luz Dary
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente breakfast
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Mark
5 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a very nice hotel directly across the street from the train station. The chapel bridge is only a short walk away. I didnāt have breakfast at the hotel, I thought it was a little too expensive. The roof top bar has a wonderful view of the lake and the mountains. My wife and myself had a drink and a snack and enjoyed the view. I would definitely stay there again.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 ā Goed
Theresa
9 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Most positive was that it was right across from the train station. We were nearing the end of a three week vacation, and having the convenience of not having to hassle with transportation was extremely positive.
The Hotel itself was very nice - our room was very comfortable and it was nice to have a large bathroom. Amenities were excellent. My only negative was the old and stained carpeting. Everything else was new, clean and modern.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Heather
27 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location very close to train station.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Larissa
3 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ćtimo hotel.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 ā Goed
Lester
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent staff and location
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Lindsay
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room and very helpful staff. Great location near train station.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Clarence
6 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very helpful and patient (as I did not speak German). Great rooms. But the refrigerators were confusing and practically unusable. Otherwise great location, staff, and time.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 ā Voortreffelijk
Adriana
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel maravilhoso, equipe falando conosco em nossa lĆngua, muito próximo de tudo, excelente