10/10 – Voortreffelijk
Anila










































De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 50 per huisdier, per dag.
Vandaag, 10 okt. 2026, kost een verblijf bij Mandarin Oriental Palace, Luzern van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 661, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Parkeren kost CHF 55 per dag. Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van CHF 55 per dag.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit gezinsvriendelijke hotel in Luzern ligt aan het vlonderpad, op 10 minuten wandelen van Promenade aan het meer en Löwenplatz. Ook St. Peterskapelle en Kapelbrug liggen op 2 km afstand. Luzern (QLJ-Station Luzern) ligt op 15 minuten wandelen en naar Station Luzern is het 16 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster







