Casa Del Mar ligt in Mushroom Bay, een wijk in Nusa Lembongan. Verken de plaatselijke natuur bij Sanur Beach en Kelingking-strand. Reis je met kinderen? Overweeg dan Marine- en Safaripark van Bali en Nogo - Bali Ikat Centrum. Bekijk onze reisgids voor Nusa Lembongan
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Make-upspiegel/scheerspiegel
Meer
Klamboes
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed
Extra bed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad
Badjassen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Zeep
Entertainment
Kabelzenders
Privézwembad
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Broodrooster
Eettafel
Elektrische waterkoker
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Meer
Airconditioning
Bureau
Strijkijzer/strijkplank
Ventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Casa Del Mar inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Del Mar uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Del Mar?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Nusa Lembongan bevindt zich in Mushroom Bay, op 10 minuten wandelen van Sandy Bay Beach en Devil's Tear. Ook Dream Beach en Mushroom Bay-strand liggen op een kwartiertje wandelen.