Gehele woning
Santa Marta III by Interhome
Dit vakantiehuis in L'Ametlla de Mar is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Santa Marta III by Interhome





Gehele woning
5 slaapkamers3 badkamers150 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Palmera III by Interhome
Palmera III by Interhome
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HUTTE-001232
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
ES9587.179.2
Over deze buurt

L'Ametlla de Mar
In de buurt
Strand van Cambrils25 min. rijden - 37.8 km
PortAventura World31 min. rijden - 47.8 km
Ferrari Land31 min. rijden - 47.8 km- Cala Mosques5 min. rijden - 2.8 km
- Tarragona Port37 min. rijden - 57.0 km
Lokaal vervoer
- Station L'Ametlla de Mar - 7 min. rijden
- Reus (REU) - 32 min. rijden
Restaurants
- Bambalina4 min. wandelen
- La Jijonenca8 min. rijden
- El cortijillo14 min. wandelen
- La Cuadra8 min. rijden
- Restaurant La Llotja8 min. rijden




