Hotel Subur Maritim ligt naast een golfbaan en aan het strand in Sitges. Santuari del Vinyet en Plaça Cap de la Vila zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij La Barra Strand en Playas de Sitges. Ook Terramar Golf Club en Museo Romántico Can Llopis zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Sitges
Paseo Marítimo, s/n, Sitges, 08870
In de buurt
Playas de Sitges
9 min. wandelen - 0.8 km
Terramar Golf Club
19 min. wandelen - 1.6 km
La Barra Strand
3 min. wandelen - 0.3 km
Santuari del Vinyet
5 min. wandelen - 0.4 km
Platja De Terramar
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Sitges - 10 min. rijden
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 41 min. rijden
Restaurants
La masia de Sitges
7 min. wandelen
Federal
14 min. wandelen
Habana Blue Beach Club
11 min. wandelen
Picnic
13 min. wandelen
Pic Nic Restaurant
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Subur Maritim
Hotel met een chique stijl niet ver van Playas de Sitges
Hotel Subur Maritim bevindt zich dicht bij La Barra Strand en Santuari del Vinyet en biedt een aangrenzende golfbaan, een poolbar en een terras. Met een ligging aan het strand en ligstoelen is dit hotel de ideale locatie voor je zonvakantie. Bij Cau del Vinyet, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor Mediterrane gerechten en uitzicht op het zwembad. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een koffiebar/café en een tuin.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en een lift
Hulp bij uitstappen/tickets, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en parasols
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Subur Maritim hebben voordelen zoals 24-uurs roomservice en laptopwerkplekken, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bidets en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies van 32 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Cau del Vinyet
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Buitenzwembad
Gratis fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
2 vergaderruimtes
Buiten
Aan het strand
Aan het vlonderpad/de promenade
Aan het water
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Ramen met dubbelglas
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Elke dag gratis kranten
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 11 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.98 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie No, HB-002490, ES:B58661463, 9052001CF9695S0001DJ, Spanish Commercial Registry, country:ES|stateProvince:BARCELONA|city:SITGES|address1:CALLE DE LA BASSA RODONA 13|address2:|postalCode:08870, ES
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Subur Maritim over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Subur Maritim?
Vandaag, 9 jun. 2026, kost een verblijf bij Hotel Subur Maritim van één nacht voor twee volwassenen op 21 jun. 2026 min. € 130, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Subur Maritim?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Subur Maritim inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Subur Maritim uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Subur Maritim?
Dit hotel in Sitges ligt aan het strand, naast een golfbaan en op 10 minuten wandelen van Santuari del Vinyet en Playas de Sitges. Ook La Barra Strand en Terramar Golf Club liggen op 2 km afstand. Station Sitges ligt op 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Subur Maritim
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,8
Locatie
8,6
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 231 van 487 beoordelingen
10 - Uitstekend
231
Gastenscore: 8 - Goed. 185 van 487 beoordelingen
8 - Goed
185
Gastenscore: 6 - Redelijk. 46 van 487 beoordelingen
6 - Redelijk
46
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 487 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 487 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dominic
27 jul 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel. Kamers wel verouderd
Dominic
12 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacqueline
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful staff and awesome breakfast!
Jacqueline
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jun
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean, and the staff were friendly. Overall, a very good experience.
Jun
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre avec très belle vue mer, calme. Personnel très sympathique et à l'écoute. Petit déjeuner copieux et bon. Tout était conforme à ce que nous attendions.
Christian
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
IGNACIO
24 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice
IGNACIO
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Beth
14 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice breakfast comfortable room.
Beth
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mark
1 jun 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Not a great hotel. Lacking care and attention
Staff generally disinterested.
The check in was good as the daytime receptionist is extremely helpful, which raised the star rating for staff
Manager never there and seemed disinterested in customer experience.
Poor value for money.
Mark
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sadaf
20 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a beautiful hotel and a very good location
Sadaf
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Julien
28 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personnel agréable, buffet de petit déjeuner de très bonne qualité, chambre grande mais un peu datée, mérite une rénovation de la salle de bains, mais emplacement idéal, quartier résidentiel très calme juste en face de la mer.
Julien
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ricardo
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place
Ricardo
10 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
susan
18 mei 2026
Positief: Netheid
A bit dated and some minor maintenance issues which were not sorted during my stay. It is a noisy hotel due to lack of soundproofing and the design. Also be aware if on side of hotel next to house next door they have dogs which bark at various intervals particularly early morning. Positively most staff are friendly and the cleanliness is very good. Position on seafront is great . Bus and little train stop close to the hotel if you don't want to walk into town. Breakfast was good quality but could have done with some variation.
susan
8 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claude
7 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Emplacement, chiens acceptés, parking, petit déjeuner excellent
Claude
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
christian
23 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
La chambre était vraiment fantastique
christian
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful hotel for a reaxing break. Great staff great breakfast , great pool area.
Richard
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Patricia
15 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très grande literie au top. Excellent petit déjeuner. L hôtel est bien situé assez proche du centre
Patricia
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephanie
6 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic location. Great view and close to the beach.
Stephanie
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ann
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very friendly and welcoming staff, great service at bar, restaurant breakfast very good, and nice decor. Lovely and convenient location right along the beach.
Ann
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Annabel Mary
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel with pool and right next to beach too.
Annabel Mary
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Miguel Ángel
3 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo muy bien
Miguel Ángel
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Miguel Ángel
3 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo muy bien
Miguel Ángel
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jean michel
18 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Chambre avec vue sur la mer . Gentillesse des employés . 900 m du centre donc moins bruyant. Propre
Jean michel
6 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cesar
14 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
very good customer service and good space
Cesar
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adriana
12 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótimo
Equipe super gentil , hotel ótimo, bem localizado
Adriana
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hiltrud
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vom Personal waren fast alle nett und die Lage am Strand ist top.
Hiltrud
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Neil
24 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
All very good for stop over probably better to stay in the hotel tough the separate suite was fine it felt isolated. I’d happily stay again this time in the hotel. My Google map’s couldn’t find so I hired a taxi and drive behind, cost 250