Gehele woning
Nonsmokingreserved private space Pets OK Onest / Kyoto Kyōto
Dit vakantiehuis in Kyoto is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Nonsmokingreserved private space Pets OK Onest / Kyoto Kyōto





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 830 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

APA Hotel & Resort Osaka Namba Ekimae Tower
APA Hotel & Resort Osaka Namba Ekimae Tower
- Zwembad
- Spa
- Kinderzwembad
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 3.614 beoordelingen
De prijs is € 61
16 feb - 17 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
85184
Vrbo Property
Over deze buurt

Kyoto, Kyoto
In de buurt
Katsura Rivier8 min. rijden - 6.6 km
Kiyotaki Rivier18 min. rijden - 15.6 km
Shijo-straat40 min. rijden - 34.1 km- Jigenji-tempel8 min. rijden - 6.6 km
- Bezoekerscentrum van Kyoto Tanba-Kogen nationaal park19 min. rijden - 16.4 km
Lokaal vervoer
- Station Utano - 25 min. rijden
- Osaka (ITM-Itami) - 90 min. rijden
Restaurants
- ZERO-BASE12 min. rijden
- 亀屋廣清5 min. rijden
- 登喜和5 min. rijden
- カモノセキャビン4 min. rijden
- Pizzacafe Toko-Toko3 min. rijden








