Gehele woning

Jizo House

2.5-sterrenaccommodatie
Vakantiehuis met gratis parkeerplaatsen, op 6 minuten stappen van Chishaku-in-tempel

Fotogalerie voor Jizo House

Binnenplaats
Interieur
3 slaapkamers, verduisterende gordijnen, gratis wifi, beddengoed
Uitzicht op straat
Interieur

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 93
1 feb - 2 feb

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Jizo House

Vakantiehuis met gratis parkeerplaatsen, op 6 minuten stappen van Chishaku-in-tempel
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij, een computerstation en een tuin. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en meertalig personeel zijn enkele van de overige voorzieningen. Dit vakantiehuis is voorzien van een flatscreentelevisie met kabelzenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een aparte badkuip en douche.Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Dit vakantiehuis heeft 6 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie van 38 inch heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een haardroger en verduisterende gordijnen.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen buiten het terrein; reserveren verplicht
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Diepvriezer
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Schoonmaakartikelen

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed: JPY 4.500 per dag

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Shampoo

Woonruimtes

  • Tatami (woven mat) flooring
  • Vliegenramen

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 38 inch met kabelzenders
  • Spellen
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Buiten

  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasmiddel
  • Wasserette

Werkplekken

  • Computerstation

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Geen huishoudservice
  • Gratis mineraalwater
  • Lokale kaarten
  • Meertalig personeel
  • Reisgidsen
  • Verduisterende gordijnen

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Alarmsysteem
  • Brandblusser

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • 6 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 16

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met speciale incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan JPY 4500.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Schoonmaakkosten: JPY 5000 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor extra bed: JPY 4500.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

Jizo House Kyoto
Jizo Kyoto
Jizo House Kyoto
Jizo House Private vacation home
Jizo House Private vacation home Kyoto

Over deze buurt

Kaart
30-8 Imagumano, Minamihiyoshi-cho, Higashiyama-ku, Kyoto, Kyoto, 605-0953

In de buurt

  • Chishaku-in-tempel - 4 min. wandelen - 0.4 km
  • Sanjusangen-do-tempel - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Nationaal Museum van Kioto - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Kawaramachi-straat - 17 min. wandelen - 1.4 km
  • Kiyomizu Temple - 17 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Tofukuji - 13 min. wandelen
  • Station Shichijo - 17 min. wandelen
  • Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 88 min. rijden

Restaurants

  • ‪Touzan バー - ‬12 min. wandelen
  • ‪Cafe 33 - ‬12 min. wandelen
  • ‪花と果樹の東山ガーデン - ‬5 min. wandelen
  • ‪トラットリア セッテ (trattoria sette) - ‬12 min. wandelen
  • ‪KYONOMIYAKO BURGER - ‬9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Jizo House?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Jizo House?

Vandaag, 8 jan. 2026, kost een verblijf bij Jizo House van één nacht voor twee volwassenen op 1 feb. 2026 min. € 65,39, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Jizo House inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Jizo House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Jizo House?

Dit vakantiehuis ligt in Higashiyama, op 15 minuten wandelen van Chishaku-in-tempel, Sanjusangen-do-tempel en Nationaal Museum van Kioto. Ook Kawaramachi-straat en Fushimi Inari Shrine liggen op 3 km afstand. Metrostation Tofukuji ligt op 13 minuten wandelen en naar Station Kujo is het 25 minuten wandelen.

Beoordelingen over Jizo House

Beoordelingen

Fantastisch

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen

9,6

Netheid

8,0

Locatie

9,6

Personeel en service

6,0

Milieuvriendelijkheid

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Max

3 nachten verbleven in mei 2025

8/10 – Goed

Karyn

Reisde met familie
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We really enjoyed staying in a real house in a real neighborhood for our trip to Kyoto. There was plenty of room for our small family, and we felt we had a more authentic visit to this beautiful city. A couple things to note for those who read reviews is that the stairs to the bedrooms are very steep and narrow, and I worried for my husband navigating them in the dark at night. The bed in the second bedroom is on the floor, which isn't a bad thing considering this is an authentic experience, it's just good to know if a guest has mobility issues. If the weather is chilly, the house is also quite chilly. We really needed the heat on at night and in the morning. Last, be sure to bring an adapter if you have a laptop or appliances with a three-prong electrical cord from the US, as there are no outlets with three prongs.
2 nachten verbleven in april 2025

8/10 – Goed

Jinny, Seoul

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Adorable house

Jizo house was very spacious to stay. We were really satisfied to Jizo house :) During the winter you might feel chilly !
2 nachten verbleven in januari 2018

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The entire stay was great! The host (Mr Tomoya) was very helpful at check in and gave us a detailed overview of the area and how to get around. I would definitely reccomend Jizo House to a friend and stay here when I visit kyoto next.
2 nachten verbleven in november 2017

10/10 – Uitstekend

Todd

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Jizo House

My family and I loved this house. In the middle of town, we walked to some of the best temples and shrines. Our full day in Kyoto was the best day of our trip because of the wonderful house and location.

8/10 – Goed

Mei Wei Jenny

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
My family of five stayed in Jizo House for 2 nights and was given the entire 2-storey house. The house was spacious with three bedrooms on 2nd floor, a cozy waiting room and a living room. It is good value for money. It also offers an excellent opportunity to experience staying in a Japanese home nested within a quiet Japanese neighbourhood. We drove to Jizo house through narrow roads but it was not difficult to navigate to there. The parking of our rented vehicle is more challenging. The house is well equipped with all the essentials that a hotel typically provides. The steps to the 2nd floor were however too steep for my aged parents, so we brought the futon to the first floor living room for them. Overall, the stay was excellent. The access to the bus station was about 7 to 10 minutes walk down the slope.