Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Gojo Furusato
Dit rookvrije vakantiehuis heeft niet alleen een snelle incheckservice, maar ook een snelle uitcheckservice en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit vakantiehuis biedt een wasmachine en een koelkast, naast gratis wifi en een microgolfoven. Een waterkoker, gratis theezakjes/instant koffie en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van pantoffels en een strijkplank/strijkijzer. Je kunt gebruikmaken van een koelkast met diepvriezer en een microgolfoven op de kamer.
Elke badkamer is voorzien van een toilet met elektronische bidet en tandenborstels en tandpasta. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)).
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Schoonmaakartikelen
Theezakjes/oploskoffie
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
Pantoffels
Tandenborstel en tandpasta
Toilet met elektronisch bidet
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie M260043655
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gojo Furusato Kyoto
Gojo Furusato Private vacation home
Gojo Furusato Private vacation home Kyoto
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Shimogyo, een wijk in Kyoto. Kawaramachi-straat en Markt van Nishiki zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Biwameer en Arashiyama Bamboebos. Kyoto Aquarium en Kyoto Gyoen Nationaal Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kyoto
Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 102 min. rijden
Restaurants
McDonald's
4 min. wandelen
CoCo壱番屋 烏丸五条店
5 min. wandelen
蕎麦の実よしむら (Sobanomi Yoshimura)
4 min. wandelen
スペインバル Santres
3 min. wandelen
大宝
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Gojo Furusato?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Gojo Furusato inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gojo Furusato uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gojo Furusato?
Dit vakantiehuis ligt in Shimogyo, op 15 minuten wandelen van Kawaramachi-straat, Kyototoren en Shijo-straat. Ook Markt van Nishiki en Pontocho-laan liggen op 2 km afstand. Station Gojo ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Kujo is het 22 minuten wandelen.