Taksim Miran Suit bevindt zich in Taksim, een wijk in Istanbul, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Topkapi-paleis en Hagia Sophia zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Grand Bazaar en Winkelcentrum van Istanbul. Ook Taksimplein en Galatatoren zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Istanbul
Luchthaven Istanbul Sabiha Gökçen (SAW) - 62 min. rijden
Restaurants
Meşhur Karaköy Börekçisi 1979
4 min. wandelen
Ciğer-i-stanbul
4 min. wandelen
46 Bar
2 min. wandelen
Sofram Esnaf Lokantasi
2 min. wandelen
Micasa Teras Ağaçev
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Taksim Miran Suit
Dit aparthotel beschikt over een 24-uurs receptie. Elk aparthotel beschikt over een kitchenette, gratis wifi en lakens van Egyptisch katoen. Een regendouche en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Taksim Miran Suit heeft 12 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger. Alle bedden hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben kitchenettes.
Elke badkamer heeft een bad/douchecombinatie met een regendouche. In dit aparthotel in Istanbul is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
12 units
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 8110010376
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Taksim Miran Suit Istanbul
Taksim Miran Suit Aparthotel
Taksim Miran Suit Aparthotel Istanbul
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Taksim Miran Suit?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Taksim Miran Suit inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Taksim Miran Suit uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Taksim Miran Suit?
Dit aparthotel ligt in Taksim, op 2 km afstand van Taksimplein, Galatatoren en Dolmabahçe-paleis. Ook Grand Bazaar en Sultanahmet-plein liggen op 5 km afstand. Station Taksim ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Findikli is het 17 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Taksim Miran Suit
4,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
POLA
1 jan 2024
POLA
1 nacht verbleven in december 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Jetmir
27 dec 2023
Jetmir
3 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Hussein
27 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good, clean and modern rooms.
The owners are nice and helpful the hotel is only 5 minutes away from taksim square where you can find a metro station.
Would defenitly recommend staying here