8/10 – Goed
c



































Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 3 dec. 2025, kost een verblijf bij Sarnic Hotel & Sarnic Premier Hotel - Ottoman Mansion van één nacht voor twee volwassenen op 25 dec. 2025 min. € 47,81, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Parkeren kost TRY 400 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 09.00 uur.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van TRY 5000 per voertuig.
Dit gezinsvriendelijke hotel in Istanbul ligt in de historische wijk, op 5 minuten wandelen van Sultanahmet-plein en Blauwe moskee. Ook Hagia Sophia en Bosporus liggen op 10 minuten wandelen. Station Sultanahmet ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Cemberlitas is het 8 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster


