Air Boss Istanbul Airport and Fair Hotel

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar
  • Wasvoorzieningen
  • Roomservice
De huidige prijs is € 44
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Superior eenpersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Superior kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Superior driepersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed OF 3 eenpersoonsbedden

Comfort kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • Uitzicht op de stad
  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Comfort eenpersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(10 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 tweepersoonsbed

Superior vierpersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden OF 4 eenpersoonsbedden

Comfort driepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed OF 3 eenpersoonsbedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Air Boss Istanbul Airport and Fair Hotel bevindt zich in Küçükçekmece, een wijk in Istanbul, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Hagia Sophia en Topkapi-paleis zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Blauwe moskee en Sultanahmet-plein. Ook Winkelcentrum van Istanbul en Grand Bazaar zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Istanbul
Kaart
Tevfik Bey Mh Muammer Aksoy Cd Akkus, sk No:1, Sefaköy, Istanbul, Istanbul, 34290

In de buurt

  • Stadsbeeld met moderne wolkenkrabbers, een snelweg en een rivier.
    Winkelcentrum van Istanbul
    5 min. rijden - 6.3 km
  • Een tram in een stadsplein met gebouwen en vlaggen.
    Taksimplein
    19 min. rijden - 20.2 km
  • Sefakoy Cultuur- en Kunstcentrum
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Outlet ArmoniPark
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Yahya Kemal Beyatli Centrum voor Podiumkunsten
    2 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Kanarya - 4 min. rijden
  • Station DTM - Istanbul Fuar Merkezi - 6 min. rijden
  • Istanbul (IST) - 30 min. rijden

Restaurants

  • MMY Tantuni
    3 min. rijden
  • Zirve Pastane&Cafe
    7 min. wandelen
  • Kahve Keyfi
    4 min. rijden
  • Ulusoy Büfe
    11 min. wandelen
  • The Lunc Box
    8 min. wandelen

Over deze accommodatie

Air Boss Istanbul Airport and Fair Hotel

  • Hotel met een chique stijl, verbouwd in 2023 en niet ver van Winkelcentrum van Istanbul
  • Bij Air Boss Istanbul Airport and Fair Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt en lunch. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een kluis bij de receptie, een 24-uurs receptie en meertalig personeel
    • Gratis kranten, conciërgeservice en een bagageopslagruimte
    • Hulp bij uitstappen/tickets en een lift
  • Kamervoorzieningen
  • De 70 kamers bieden leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, naast faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Flatscreentelevisies met satellietzenders
    • Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Air Boss Istanbul Airport and Fair Hotel?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Air Boss Istanbul Airport and Fair Hotel?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Air Boss Istanbul Airport and Fair Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 44, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Je kunt in de omgeving gratis parkeren.

Hoe laat kan ik bij Air Boss Istanbul Airport and Fair Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Air Boss Istanbul Airport and Fair Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Air Boss Istanbul Airport and Fair Hotel?

Dit hotel ligt in Küçükçekmece, op 8,1 km van Winkelcentrum van Istanbul en op 20 km afstand van Grand Bazaar en Blauwe moskee. Ook Hagia Sophia en Kruidenbazaar liggen op 25 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Air Boss Istanbul Airport and Fair Hotel

8,0

Zeer goed

8,0

Netheid

7,8

Voorzieningen

8,2

Personeel en service

7,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 104 van 226 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 59 van 226 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 26 van 226 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 16 van 226 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 21 van 226 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prijs kwaliteit verhouding was goed
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Clean room and helpful staff
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Temiz ve konforlu bir oda idi. Kahvaltı da güzeldi
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location is good with a car, but it's a bit far from public transport. It's considered good in terms of cleanliness and food.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Orta sinif bir otel
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service
oda temiz olmasına karşın eşyalar yıpranmıştı personel gayet kibar ve ilgiliydi ücretsiz bir şekilde daha büyük bir oda tahsis ettiler otel ortalama bir seyehat için baş ağrıtmaz
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cok güzeldi
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service
Fiyat/performans bir otel, otopark problemi var. Genel olarak temiz bir odaydı fakat 2 konaklamamda da ilk odaya girdiğimde ağır bir kokuyla karşılaştım.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
İş sebebiyle yaptığım konaklama oldukça iyiydi.Tekrar tercih edilir..
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
4 yıldızdan daha çok pansiyon gibiydi
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

A
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hayatımda daha kirli bir odada kalmadık, yatağın kenarında küf vardı, perdelere dokunmak bile istemezsiniz.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Herşey sorunsuzdu
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Günü birlik kalinir fakat çarşafları bu sefer temiz değildi ve yastiklari gerçekten çok rahatsız sabah başınız ağrıması çok muhtemel bu iki eksik dışında günübirlik veya iş seyehatleri için kalinabilir
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Personeel en service
Odaya girdiğimiz de temiz olmayan alanlar vardı. Tuvalet te biraz daha temizlik iyi olabilir. yatak altları çok tozlu idi . Personel guleryuzlu . Sabah kahvaltısında bazı ürünler günlük değilmiş gibiydi.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Her şey harikaydı teşekkürler
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Oda temizdi, çalışanlar nazikti. Kar yağmasına rağmen odalar gayet sıcaktı. İstanbul'da tekrar konaklama yapmam gerektiğinde tercih edeceğim.
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Otel oda temizliği güzel personel gayet iyi tek göze çarpan kullanıma dayalı yıpranmalar
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Otel ve odalar temizdi. Personel yardımcı oldu, odalarda su az sadece ama istediğinizde getiriyorlar. Tekrar kalırım
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Herşey iyidi
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Impressed with this hotel bed is comfy food is good just found the location a tad awkward
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Güzel karşılama çalışan arkadaşlar güler yüzlü
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
no AC, shower stinked bathroom was filfth room service cleaner only can’t once out of 10 days wifi was mid room service food was overpriced for what you get
11 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Park problemi var , kahvaltısı vasat , recepsiyon ve personel ilgisi çok iyi
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Konumu pek iyi değil ancak bakımlı ve titiz bir işletme
2 nachten verbleven in november 2025