Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Apartamento à 1 min da BR 101 e a 15 min de Florianópolis

Appartement in Palhoça

Fotogalerie voor Apartamento à 1 min da BR 101 e a 15 min de Florianópolis

Privékeuken
Woonruimte
2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Privékeuken
Privékeuken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Apartamento à 1 min da BR 101 e a 15 min de Florianópolis

Appartement in Palhoça
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt onder meer 1.5 badkamers en een wasmachine aan voor je gemak, samen met een douche en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Pacheco, een wijk in Palhoça. Bezoek Teatro Adolfho Mello en Paróquia de Santo Amaro da Imperatriz, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum ViaCatarina en Shopping Itaguaçu. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estádio Renato Silveira of kies voor een avondje uit bij Cultural Foundation Badesc. Bekijk onze reisgids voor Palhoça
Meer appartementen in Florianópolis
Kaart
Pacheco Palhoça, SC

In de buurt

  • It was in the bushes, no idea which bird it is.
    Serra do Tabuleiro Staatspark
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Praia da Joaquina inclusief een strand
    Strand van Joaquina
    46 min. rijden - 42.2 km
  • Praia dos Ingleses
    Praia dos Ingleses
    52 min. rijden - 58.5 km
  • Praia do Campeche
    37 min. rijden - 37.2 km
  • Strand van Canasvieiras
    50 min. rijden - 54.1 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Hercílio Luz (FLN), Florianópolis, Brazilië - 34 min. rijden

Restaurants

  • Subway
    3 min. rijden
  • Point Bebida
    2 min. rijden
  • Santa Marta Restaurante
    3 min. rijden
  • Panificadora Guime Pan
    9 min. wandelen
  • Em Casa Lanches
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartamento à 1 min da BR 101 e a 15 min de Florianópolis?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartamento à 1 min da BR 101 e a 15 min de Florianópolis inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartamento à 1 min da BR 101 e a 15 min de Florianópolis uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartamento à 1 min da BR 101 e a 15 min de Florianópolis?

Dit appartement ligt in Pacheco, op 5 km afstand van Serra do Tabuleiro Staatspark, Prainha da Barra en Praia do Tomé. Estádio Renato Silveira ligt op 4,9 km.

Beoordelingen over Apartamento à 1 min da BR 101 e a 15 min de Florianópolis

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk