Destiny Scotland - The Malt House Apartments ligt in Edinburgh in het stadscentrum. Edinburgh Castle en Dean Village zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Princes Street en George Street. Ga naar Stadion Murrayfield om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin van Edinburgh, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Edinburgh
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met satellietzenders, terwijl een was-droogcombinatie en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Destiny Scotland - The Malt House Apartments heeft 10 kamers met een was-droogcombinatie en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Dit appartement in Edinburgh biedt gratis wifi en kabelinternet aan. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein voor GBP 20 per nacht; reserveren verplicht; kortingen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Reiswieg
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: GBP 15 per nacht
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Wasvoorzieningen
Was-droogcombinatie
Wasmiddel
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
10 units
2 etages
Recycleren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GBP 15 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van GBP 300 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: GBP 15 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden, verrijdbare/extra bedden en een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Malthouse Apartments Edinburgh
Destiny Scotland Malt House Apartments Edinburgh
Destiny Malt House Apartments Apartment
Destiny Scotland Malt House Apartments
Destiny Malt House Apartments
Destiny Scotland - The Malt House Apartments Edinburgh
Destiny Scotland The Malt House Apartments
Destiny Scotland - The Malt House Apartments Apartment
Destiny Scotland - The Malt House Apartments Edinburgh
Destiny Scotland - The Malt House Apartments Apartment Edinburgh
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Destiny Scotland - The Malt House Apartments?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Destiny Scotland - The Malt House Apartments?
Vandaag, 10 apr. 2026, kost een verblijf bij Destiny Scotland - The Malt House Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 26 apr. 2026 min. € 172, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Destiny Scotland - The Malt House Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Destiny Scotland - The Malt House Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Destiny Scotland - The Malt House Apartments?
Dit appartement ligt in West End, op 10 minuten wandelen van Princes Street en George Street. Ook Dean Village en Grassmarket liggen op een kwartiertje wandelen. Haymarket Tram Station ligt op 9 minuten wandelen en naar Princes Street Tram Stop is het 12 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Destiny Scotland - The Malt House Apartments
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,4
Locatie
9,0
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 150 van 197 beoordelingen
10 - Uitstekend
150
Gastenscore: 8 - Goed. 41 van 197 beoordelingen
8 - Goed
41
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 197 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 197 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 197 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
danielle
Reisde met familie
21 okt 2022
Positief: Netheid, voorzieningen
Mooi appartement, wasmachine en droger aanwezig plus strijkplank ea.locatie top . Bushalte om de hoek en princes straat. Deur slaapkamer kon amper open en 2 rolgordijnen stuk. Verder prima . Nadeel is dat er in 5 dagen niemand komt voor handdoeken, koffie,thee ea.
danielle
4 nachten verbleven in oktober 2022
2/10 – Ontzettend slecht
Ester
28 mrt 2020
Negatief: Netheid, comfort kamer
1
Door het coronavirus mochten we van de overheid Niet meer reizen. Zowel de accommodatie als hotels.com wilden ons op geen enkele manier tegemoet komen. Niet inboeken, geen voucher, niks. Echt geen goede service.
Daar ging mijn verrassing voor mijn jarige vriend.
Ester
3 nachten verbleven in maart 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
8 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good infrastructure and perfect WiFi. Shower should be renovated.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Caroline
16 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top locatie met luxe en comfort.
Tijdens onze vakantie zijn we ook een paar dagen in Edinburgh geweest. De ligging was ideaal op een paar minuten lopen van het historische centrum. We hadden de mogelijkheid om onze auto voor £ 15,00 per dag te parkeren via de organisatie Destiny Scotland. We kregen netjes een email hierover en het inchecken ging gemakkelijk door een beveiligde persoonlijke toegangscode. Het appartement was ruim, luxe en voorzien van alle comfort.
Caroline
2 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel, vlak bij het centrum.
Alles was ruim opgezet. Erg veel ramen en daardoor een licht appartement. Wel zeer centraal, dus alles op loopafstand.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2017
10/10 – Uitstekend
Asenet
Reisde met familie
8 jan 2026
Positief: Netheid, comfort kamer
El apartamento es impresionante, precioso, cómodo y súper céntrico
Asenet
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Victoria
Reisde met partner
24 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, everywhere within walking or easy transport distance. The apartment was spacious and the extra touch of luggage locker was super key to making our stay a wonderful experience.
Victoria
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Annick
15 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Idéalement situé, dans le centre et proche de l vieille ville. Rue calme malgré l’emplacement et les commerces tout proches.Bus et tramway à 2 minutes à pied.Appartement très neuf et très propre, spacieux et confortable, très bien équipé.
Annick
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met familie
13 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed the common area and the private bedrooms.
Robert
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Andrew
Zakenreiziger
1 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
All good great vacation, great communication, large Flat
Andrew
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
22 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Douglas
Reisde met een groep, Reisde met partner
11 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Outstanding
Douglas
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Gordon
28 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Gordon
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Megan
Reisde met een groep
26 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely apartment,would stay again.
Megan
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Nicola
Reisde met familie
13 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Highly recommend for City Stay
Great location comfortable and clean ideal for a weekend stay within walking distance of Usher Hall, Princess Street and Castle and a short walk to Haymarket Railway Station
Nicola
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Sheila
12 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Great accommodation
Super place for Usher Hall trip - everything you need for comfort.
Sheila
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Christine
8 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Christine
3 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Mostafa
14 dec 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Mostafa
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
kevin
Reisde met partner
30 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, entry is simple and as these are proper apartments, there is no noise from neighbours etc. Spacious apartment with Hive heating, all facilities you would expect also. Would happily stay here again.
kevin
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Martin
Reisde met familie
26 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a great weekend
Martin
3 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Karin
Reisde met familie
4 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en comfort kamer
Karin
3 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Paul
23 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We were very happy with our Malt House apartment, which was conveniently located in regard to nearby attractions. A couple of minor detractions:
1. The towel heating rail could only be activated by turning up the heating for the whole apartment;
2. Being close to a pub meant there was occasionally some noise from patrons leaving at night [but it was also very handy for a drink and food :) ].
We would certainly stay at the Malt House again.
Paul
4 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Natalie
19 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Natalie
4 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
luke
Reisde met een groep
18 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was in a great location and walkable to all sites, would definitely recommend for people to stay here
luke
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Mary, Highland Park
Reisde met familie
10 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely spacious apartment. Well-appointed. Easily walkable to all sights, no need to take public transportation. Would highly recommend.