Gehele woning

Sportsfans Paradise! Dog Friendly/Outdoor Kitchen

Fotogalerie voor Sportsfans Paradise! Dog Friendly/Outdoor Kitchen

Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Bar (ter plaatse)
Smart-tv, videospelletjes en een stereo
Smart-tv, videospelletjes en een stereo
Buiten dineren

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 6214 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Sportsfans Paradise! Dog Friendly/Outdoor Kitchen

  • The basement has been refinished into a complete Boston-themed sports. We are not exaggerating when we say, this basement is wicked awesome! Pool table, wet bar, huge TV, and a large poker table! I cannot imagine a cooler spot to watch your favorite game.

    The entire house is appointed with high-end amenities, and you'll feel like you are staying in a 5-star hotel!

    Bringing the dog? No worries, the backyard is fully fenced!

    Bed Configuration (all bedrooms are upstairs):
    Main Bedroom - King Bed
    2nd Bedroom - Queen Bed
    3rd Bedroom - Queen Bed

    We provide a range of amenities to make your stay comfortable, including a drip coffee maker, 1.5 towels per occupant, starter toiletries, and initial cleaning supplies.

    This home is pet-friendly! We allow a maximum of 2 dogs. The pet fee is $40/day (with a $250 maximum per stay). Additional fees for extra dogs will be determined on a case-by-case basis.
    There is a $300 penalty for not reporting that you are bringing a pet.

    For extended stays, a mid-stay inspection is required every 30 days. This will be an additional guest expense of $25/inspection. Mid-stay cleans are available upon request at guest expense.

    Routine property maintenance may occur during your stay, such as trash collection, hot tub/pool cleaning, yard work, and plant care.

    This house is located in Denver’s Virginia Village neighborhood and offers convenient access to various attractions. The Denver Botanic Gardens, showcasing diverse plant collections, is approximately a 15-minute drive away. Art enthusiasts can reach the Denver Art Museum in about 20 minutes to explore extensive art exhibits. For a unique experience, Meow Wolf Denver’s Convergence Station, an immersive art installation, is also a 20-minute drive from the property. Families might enjoy the Children’s Museum of Denver, which offers accessible interactive exhibits within 25 minutes. The 16th Street Mall, a pedestrian-friendly area with numerous shops and restaurants, is about a 20-minute drive away.

    Get outside and enjoy parks and trails within a short drive. City Park, a 320-acre urban oasis featuring formal gardens, the Denver Zoo, and the Denver Museum of Nature & Science, is approximately 15 minutes away. For a scenic hike, the Mile High Loop offers a 5k (3.1-mile) trail that follows Denver’s 5,280-foot contour line, providing a unique exercise experience at exactly a mile high. Red Rocks Park, renowned for its striking red sandstone formations and the iconic Red Rocks Amphitheatre, is about a 30-minute drive from the property. Roxborough State Park, known for its dramatic red rock formations and diverse wildlife, is approximately 40 minutes away, offering numerous hiking trails amidst stunning geological features. These destinations provide a range of outdoor activities suitable for various interests and fitness levels.

    Vacation Rental Collective has the perfect Denver Vacation Rental, Denver AirBnB, or Denver VRBO for you and your group! Whether taking in a sporting event, live performance, visiting a museum or art exhibit, traveling for business, or enjoying Denver’s one-of-a-kind culinary scene, Vacation Rental Collective has the perfect private lodging accommodations.

    At Vacation Rental Collective, we understand the importance of flexibility for travelers when it comes to cancellations. Travelers are subject to the cancellation policy that applies to the specific booking platform where they made their reservation. Guests are encouraged to review the cancellation terms and conditions provided by the booking platform at the time of booking and familiarize themselves with the specific terms and conditions applicable to their reservation.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv
  • Spellen
  • Stereo-installatie
  • Videogames

Buiten

  • Barbecue
  • Omheinde tuin
  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Biljart/pooltafel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 214 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 2022-bfn-0002516
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Virginia Village, een wijk in Denver. Cherry Creek Shopping Center en 16th Street-winkelcentrum zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Dierentuin van Denver en Downtown Aquarium van Denver. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Broncos Stadium at Mile High of Ball Arena. Bekijk onze reisgids voor Denver
Meer vakantiehuizen in Denver
Kaart
Denver, CO

In de buurt

  • Een honkbalstadion met een stadsachtergrond.
    Coors Field
    16 min. rijden - 14.9 km
  • Regal UA Colorado Center
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Observatory Park
    3 min. rijden - 2.6 km
  • Garland Park
    4 min. rijden - 2.2 km
  • Chamberlin Observatory
    4 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Colorado Station - 16 min. wandelen
  • 48th & Brighton at National Western Center Station - 17 min. rijden
  • Denver International Airport (DEN) - 38 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    16 min. wandelen
  • Dave & Buster's
    18 min. wandelen
  • Black Rock Coffee Bar
    18 min. wandelen
  • Chakas Mexican Restaurant
    14 min. wandelen
  • Los Dos Potrillos
    20 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sportsfans Paradise! Dog Friendly/Outdoor Kitchen?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Sportsfans Paradise! Dog Friendly/Outdoor Kitchen inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Sportsfans Paradise! Dog Friendly/Outdoor Kitchen uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Sportsfans Paradise! Dog Friendly/Outdoor Kitchen?

Dit vakantiehuis ligt in Virginia Village, op 5 km afstand van Infinity Stadium & Park, Universiteit van Denver en Four Mile House Historic Park. Ook Wellshire Golf Course en Magness Arena liggen op 5 km afstand. Colorado Station ligt op 16 minuten wandelen.

Beoordelingen over Sportsfans Paradise! Dog Friendly/Outdoor Kitchen

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 51 van 55 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 55 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 55 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 55 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 55 beoordelingen

10

Netheid

9,8

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tawanna H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nice

Was a nice location fun had great time I look forward to staying again
3 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tara M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We loved our stay here! The Boston themed game room and the outside area were a huge hit. Would definitely stay here again.
5 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Shelbi G.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This home was fantastic for our family’s needs. It was very clean and offered so many nice amenities. Our favorite was the basement with the bar, Golden Tee, darts, pool table and game table.
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alex S.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place for a group! Would definitely stay again! The back patio and basement were perfect!
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sean F.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Everything was great. Very clean, well stocked kitchen. Great game room and bar area downstairs. Plenty of televisions for those that wanted to watch different things and a great outside grilling/sitting area.
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Edward S.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Awesome House! Would definitely say again!
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Madelynn B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Property was great. Clean, well stocked, easy to get to.
6 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Eric B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Super fun set up for friends coming into town for Monday Night Football. Great, fun, clean environment with every amenity and more.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kara H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great home with a great location!

The home is just as it looks on the listing. It is in a perfect location and we were able to get around all parts of Denver easily. We truly enjoyed our stay.
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Andrew V.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This place was great and fit just what we were looking for on our visit. The only thing missing was a place to relax together and watch movies, as the couches are not too close to the TV in the living room. But the game room is so great we spend most of the time in there.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jude F.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great

One of the best places I’ve rented. Could stay at the house as it’s on vacation
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lynne K.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This property is definitely worth a stay if you are looking for a great place to kick back and watch football and play games. The outdoor space is amazing and the basement game room is terrific. It would be a great place for a guys trip or bachelor party.
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christine C.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great for a family!

Nice house with plenty of thoughtful touches.
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Monique G.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great space

Great space to hang out
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Greg D.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great property -- exactly as seen in the photos. Had an enjoyable reunion weekend and appreciated the Boston touches in the basement man cave -- very well done. Excellent communication throughout. Recommend!
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sydney H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great house!

Perfect for family and pets. Spacious rooms and comfortable. Location perfect for visiting daughter attending University of Denver and a night at the observatory.
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Barbara D.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent Property

We were in Denver for our granddaughter’s graduation. The property was as described, excellent location, clean, and beautifully furnished. The outdoor space was perfect on the warm and sunny days. Loved our stay and would definitely stay again.
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

chris w.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Such a Great Place

This place is really cool. We had a business meet and some of the guys that flew in for it are going to be returning when they visit Denver becasue this was such a great spot!
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Greg C.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Rockies weekend

Great place to stay, it’s near downtown so that’s super convenient. House has all the amenities making for a great place to hang out. Loved the Golden Tee game and shuffleboard.
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michaela S.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
House was in great location and in a nice, quiet neighborhood. Check in was easy with clear instructions. It was very clean and had all the essentials. Plenty of space for the family. We were in town for a family Christmas gathering. Son lives in Denver and we recommended this house to him for any of his friends that may come visit in the future. The outdoor space and downstairs space are amazing. Love the place! It has it all. Recommend to anyone needing more space for multiple family members.
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Joe V.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Virginia Village

Good location just south of downtown, good backyard and patio for summer rentals, very nice man cave in the basement
14 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tina H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Cute Place - Everything we needed - Great Location

The house was in a quiet neighborhood, close to everything for us. Gave us plenty to do. The game room was amazing.
4 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ileana c.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place

Comfortable and fun
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Amy S.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place close to campus

This was a great spot from which to move our student into DU - clean, calm and easy.
2 nachten verbleven in september 2024
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Morgan B.

Anniversary Trip Pup in Tow

Rating Details: The property manager was very helpful. The vacation rental was very clean. I was very happy with the location. I was very satisfied with the condition of the vacation rental. Overall, I recommend this vacation rental. Reviewer Comments: A beautiful home, and thankful for the ability to bring our fur baby!
4 nachten verbleven in oktober 2024