PB-C1 Habitacion tipo Cabaña Segundo Piso

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Spa
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Kameropties

Standaard kamer

  • 10 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

PB-C1 Habitacion tipo Cabaña Segundo Piso ligt in de uitgaansbuurt en aan het water in Cartagena. Klokkentoren en Muren van Cartagena zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Strand van Bocagrande. Museo Naval del Caribe en Centro Cultural Ciudad Movil zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cartagena
Meer B&B's in Cartagena
Kaart
Tierra Bomba Island, Cartagena, Bolivar, 130018

Restaurants

  • Society Bar At Hilton
  • Caña Flecha
  • Marketing
  • Riquisimo BBQ Restaurante
  • Presto El Laguito

Over deze accommodatie

PB-C1 Habitacion tipo Cabaña Segundo Piso

  • Bed & breakfast vlak bij Strand van Bocagrande
  • PB-C1 Habitacion tipo Cabaña Segundo Piso biedt onder andere een gratis lokaal ontbijt. Verwen jezelf met wellness, zoals een body scrub, een hotstone-massage of een lichaamsbehandeling. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een buitenzwembad
    • Vervoer naar de luchthaven en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd, and hebben leuke bijkomstigheden zoals vloerwarming en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met regendouches en zeep
    • Lcd-televisies van 32 inch met kabelzenders
    • (kleer)kasten, vloerwarming en schoonmaakservice

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Beschikt PB-C1 Habitacion tipo Cabaña Segundo Piso over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij PB-C1 Habitacion tipo Cabaña Segundo Piso?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij PB-C1 Habitacion tipo Cabaña Segundo Piso inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij PB-C1 Habitacion tipo Cabaña Segundo Piso uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt PB-C1 Habitacion tipo Cabaña Segundo Piso een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek vervoer naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van COP 20000 per voertuig.

Waar staat PB-C1 Habitacion tipo Cabaña Segundo Piso?

Deze bed & breakfast ligt aan het water, op 4,6 km van Playa de Punta Arena en op 10 km afstand van Strand van Bocagrande en Neogotische kerkruïnesRuïne van neogothische kerk. Ook Fort van San Fernando en Playa de Marbella liggen op 10 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.