Geheel appartement

L2 Apartamento en Cartagena Cerca al Mar

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor L2 Apartamento en Cartagena Cerca al Mar

Een hotelkamer met twee bedden, een aan de muur bevestigde televisie, een airconditioner en een bedlampje.
Een stadsgezicht in de schemering met verlichte gebouwen en een drukke straat.
Een moderne hotelkamer met een bed, een bureau en een stoel. Een raam met gordijnen en uitzicht op de stad 's nachts.
Een hangmat bevestigd tussen raamkozijnen met uitzicht op een stadshemel en een wateroppervlak.
Een compacte koelkast met waterdispenser en een wijnkanshouding bovenop.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Spa

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

L2 Apartamento en Cartagena Cerca al Mar

  • Appartement in La Concepción
  • L2 Apartamento en Cartagena Cerca al Mar heeft alles wat je nodig hebt. Dit appartement is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand, strandcabana's en massages op het strand. Verwen jezelf met wellness, zoals een body wrap, hydrotherapie of aromatherapie. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit appartement zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Vervoer naar de luchthaven, kinderactiviteiten met toezicht (toeslag) en strandlakens
    • Parasols
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Vloerverwarming en regendouches
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met kabelzenders
    • (kleer)kasten, keukens en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in La Concepción, een wijk in in Cartagena, en ligt in de uitgaansbuurt en aan het strand. Muren van Cartagena en Klokkentoren zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Haven van Cartagena. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Combat and Gymnastics Coliseum of kies voor een avondje uit bij Plaza de Toros. In de buurt is genoeg te doen. Zorg dus dat je tijd vrijmaakt voor een bezoek aan een kuuroord/spa of voor een outdooractiviteit, zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Cartagena
Meer appartementen in Cartagena
Kaart
318 Cra. 1, Cartagena, Bolívar, 130010

In de buurt

  • Een kuststadsgezicht met een strand, hoge gebouwen en een helderblauwe lucht.
    Strand van Bocagrande
    37 min. rijden - 13.9 km
  • Jardines de Paz
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Vredestuin
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Promenade van La Castellana
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Winkelcentrum Los Ejecutivos
    5 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Rafael Núñez (CTG), Cartagena, Colombia - 30 min. rijden

Restaurants

  • American Broasted Chicken
    15 min. wandelen
  • McDonald's
    13 min. wandelen
  • Jeno's Pizza
    5 min. wandelen
  • Di Silvio Trattoria
    13 min. wandelen
  • Juan Valdez Mall Plaza
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij L2 Apartamento en Cartagena Cerca al Mar?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij L2 Apartamento en Cartagena Cerca al Mar inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij L2 Apartamento en Cartagena Cerca al Mar uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt L2 Apartamento en Cartagena Cerca al Mar een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek vervoer naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van COP 20000 per voertuig.

Waar staat L2 Apartamento en Cartagena Cerca al Mar?

Dit appartement in La Concepción ligt aan het strand, in de uitgaansbuurt en binnen 2 km afstand van Jardines de Paz, Clínica Blas de Lezo en Promenade van La Castellana. Ook Iglesia de la Trinidad en Los Ejecutivos Shopping Center liggen op 3 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.