Fotogalerie voor emperatix





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Aparthotel
1 slaapkamer Max. aantal: 2 12 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: COP 40000 per accommodatie, per verblijf
- Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: COP 35000 per huisdier, per verblijf
- Schoonmaakkosten: COP 10000 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 223794
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
emperatix Cartagena
emperatix Aparthotel
emperatix Aparthotel Cartagena
Over deze buurt
emperatix bevindt zich in Marbella, een wijk in in Cartagena, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het vlonderpad. Bezoek Klokkentoren, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Strand van Bocagrande en Playa Blanca. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jaime Moron-stadion of Estadio de Sóftbol de Chiquinquirá.

Calle 70 #70-86, Cartagena, Bolívar, 130002
In de buurt
- Playa la Boquilla - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Internationaal conferentiecentrum Las Americas - 2 min. rijden - 1.7 km
- Playa de Marbella - 4 min. rijden - 2.1 km
- Klokkentoren - 7 min. rijden - 5.1 km
- Conferentiecentrum Cartagena de Indias - 8 min. rijden - 5.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Juan Valdez Café - 8 min. wandelen
- Atrium - 8 min. wandelen
- Masaki - 1 min. wandelen
- La Pescadería - 2 min. wandelen
- Subway - 1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over emperatix
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
9,0/10
Voorzieningen
9,0/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
9,0/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
29 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
A
6 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A
5 nachten verbleven in februari 2025