Naika Studios & Apartments bevindt zich in Palmanova, een wijk in Calvia, en ligt vlak bij het strand. Catedral de Santa María de Palma de Mallorca en Plaça d'Espanya zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Palma Nova en Playa de Illetas. Golf Fantasia en Katmandu Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Calvia
Dagelijks een gratis receptie, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Naika Studios & Apartments. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een snackbar/deli zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Hulp bij uitstappen/tickets, bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd, and zijn inclusief leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 2 meter van de accommodatie
Eten en drinken
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Kitchenette in de kamer
Koelkast op de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (alleen op werkdagen)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch
Eten en drinken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Meer
Airconditioning
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [VERANO (HOTEL GABARDA C/ROSES BERMEJO 24, 07181, PALMA NOVA)].
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je een e-mail met speciale incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie A-1597, A-1597, A-1597, A-1597
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 28 april tot 27 oktober
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Naika Studios Apartments Apartment Calvia
Naika Studios Apartments Calvia
Naika Studios Apartments
Naika Studios Apartments
Naika Studios & Apartments Hotel
Naika Studios & Apartments Calvia
Naika Studios & Apartments Hotel Calvia
Veelgestelde vragen
Beschikt Naika Studios & Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Naika Studios & Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Naika Studios & Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Naika Studios & Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Naika Studios & Apartments?
Dit hotel ligt in Palmanova, op 15 minuten wandelen van Platja de Son Caliu en Playa de Palma Nova. Jachthaven van Puerto Portals ligt op 2,9 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Naika Studios & Apartments
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,2
Locatie
8,6
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 25 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 25 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 25 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 25 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 25 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Mikayla
Reisde met een groep
27 jul 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very nice. Unfortunately, check in was at 2pm, and our room was not ready until 3pm, with no warning. We were unfortunately waiting outside for 1 hour with our luggage’s for the room to be cleaned. There was mold in the shower, the water pressure was awful. Only 2 outlets and lights in the entire apartment worked.
Mikayla
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Nicola
Reisde met een groep
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Its ok for a few nights break, the staff are lovely & do look after you. Whilst chilling at the pool area(which is tiny) they will come over with snacks etc(free of charge) for you to have. The only complaint really was maybe the comfort of the bed room and the dated ness of it.
Nicola
3 nachten verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Thomas
2 jul 2025
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Thomas
5 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Stefan
9 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stefan
5 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Wenyan
15 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quite decent house.
Wenyan
2 nachten verbleven in december 2024
6/10 – Redelijk
Asta
30 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fint værelse/lejlighed.
Følte os dog lidt snydt af at der ikke var pool ved lejlighederne, når det var det billederne lagde op til. Der er blandet billeder fra lejlighedsbygningen og hotellet, hvor poolen er.
Asta
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Joachim, Stuttgart
21 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Joachim
6 nachten verbleven in november 2023
8/10 – Goed
Caoimhe
Reisde met een groep
6 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen
Property was very hand 3min walk from the beach and strip of restaurants, also 56 hole mini golf course. 5 minute walk yo the bus stop if your wanting to go to palma. Also close to lidl if your wanting snacks and water as there is a kitchen thats includes a fridge which was very good. However the intercom to speak to reception need changed you cant understand anything that is said and on the saturday morning we tried calling and no one answered
Caoimhe
3 nachten verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
Patrik
28 mrt 2023
Patrik
4 nachten verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
Vinay
Reisde met een groep
12 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable stay
It was amazing and wonderful staying experience. Free parking spot near to apartment large and spacious room. Everything is perfect.
Vinay
3 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Abdelhakim
Reisde met een groep
27 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Abdelhakim
6 nachten verbleven in november 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
22 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger, Reisde met partner
12 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eine einfache, aber sehr angenehme Unterkunft in der wir gern noch einmal übernachten wenn wir auf Mallorca sind.
Danke an die Betreiber!
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in december 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
1 sep 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
delusa
1) non ho potuto scegliere la camera, quindi non ho potuto vedere che avevamo 2 letti singoli (viaggio di coppia)
2) ho prenotato con colazione inclusa. Scelta limitata ed obbligata per colazione e le bevande (caffè/cappuccino, ecc.) erano a pagamento.Inoltre la colazione era presso un'altra struttura.Tutto questo non era spiegato durante la prenotazione!
3) camera sicuramente vecchia e non pulita
4) asciugami macchiati (non sporchi) e rotti
L'unica nota positiva è la posizione della struttura e la cordialità del personale dellìHotel presso cui dovevamo appoggiarci per la colazione e per qualsiasi altra necessità
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
MaríaBelén
29 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitación estaba muy bien, limpia y bien ubicada, la única pega, lo que se podría mejorar es que los colchones de las camas eran muy duros, era como estar durmiendo en el suelo.
MaríaBelén
1 nacht verbleven in januari 2018
8/10 – Goed
mildrded
5 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Overnight stay
There is no public transport to this apartment. For overnight stay is ok.
No hair dryer in cold winter is not acceptable. So, be prepared and ask what is available in the apartment.
mildrded
1 nacht verbleven in december 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 jan 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Immer gerne wieder !!! Wir waren mit der Unterkunft, Ausstattung, Lage, Personal sehr zufrieden.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
godt til prisen
dejligt
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Marianne, Malmö
2 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rekommenderar detta hotell med högsta betyg.
Marianne
10/10 – Uitstekend
Paul
22 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Paul
2/10 – Ontzettend slecht
John, naas
12 apr 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
disgraceful place
A rowdy and threatening group of English men were let in and there was no one to call on to intervene. Management were remote from the building and unobtainable when needed. I would never stay there again.
John
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
25 jan 2016
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The room was basic but clean, only stayed three nights and it worked out well for the locations we needed to access.
The hob didn't work and the shower leaked.
Good value for money.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Max, Sjöbo Skåne
28 okt 2015
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Första vistelsen på Mallorca
Vi hade en trevlig vecka i Palma Nova. Vi var igång varje dag och upplevde nya vyer och upplevelser. Personalen på hotellet var helt fantastika och hjälpsamma.Frukosten var bra. Läget var bra.
Max
10/10 – Uitstekend
Lucia Rosa
13 apr 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lucia Rosa
10/10 – Uitstekend
SILVIA
5 jan 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer