Ona Palmira Paguera bevindt zich in Peguera, een wijk in Calvia, en ligt vlak bij het strand. Jachthaven van Puerto Portals en Haven van Palma de Mallorca zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa Santa Ponsa en Playa de Palma Nova. Reis je met kinderen? Overweeg dan Western Water Park of ga naar Tennis Academy Mallorca om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, snorkelen en waterskiën. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Calvia
Carrer dels Amtllers 7, Paguera, Calvia, Mallorca, 07160
In de buurt
Playa de Tora
6 min. wandelen - 0.4 km
Platja de La Romana
8 min. wandelen - 0.7 km
Playa de Palmira
12 min. wandelen - 1.1 km
Tennis Academy Mallorca
19 min. wandelen - 1.6 km
Platja Monte de Oro
6 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Station Palma de Mallorca Verge de Lluc - 18 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 30 min. rijden
Restaurants
Mar y Mar
5 min. wandelen
La Hacienda
2 min. wandelen
Taj India
7 min. wandelen
Luna81
12 min. wandelen
Capri Pizzeria
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ona Palmira Paguera
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Playa Santa Ponsa
Geniet van een swim-up bar, een poolbar en een terras bij Ona Palmira Paguera. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt en diner. Naast minigolf en een tuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
2 buitenzwembaden en een kinderzwembad met ligstoelen, parasols bij het zwembad en een redder ter plaatse
Een ontbijtbuffet (toeslag), een outdoor tennisbaan en meertalig personeel
Een 24-uurs receptie, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Een pool- of biljarttafel en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 118 kamers zijn inclusief voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 22 per dag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur: EUR 12 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Een zwembadbar
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
2 buitenzwembaden
Biljart/pooltafel
Kinderzwembad
Midgetgolf
Outdoor tennisbaan
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
2 buitenzwembaden
Kinderzwembad
Lifeguards aanwezig
Midgetgolf
Snackbar/delicatessenwinkel
Spelletjesruimte
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
2 gebouwen
4 etages
Gebouwd in 1978
Lifeguards
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 22 per dag (op 50 meter afstand)
Toeslag voor kamerkluis: EUR 3 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 09.30 uur tot 21.30 uur
Veelgestelde vragen
Beschikt Ona Palmira Paguera over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Het zwembad is van 09.30 uur tot 21.30 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Ona Palmira Paguera?
Vandaag, 18 jun. 2026, kost een verblijf bij Ona Palmira Paguera van één nacht voor twee volwassenen op 25 jun. 2026 min. € 150, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Ona Palmira Paguera?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Ona Palmira Paguera inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Ona Palmira Paguera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Ona Palmira Paguera?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Calvia ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Platja de La Romana, Playa de Palmira en Tennis Academy Mallorca. Ook The Square Santa Ponsa en Playa Cala Fornells liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ona Palmira Paguera
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Locatie
8,4
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 127 van 298 beoordelingen
10 - Uitstekend
127
Gastenscore: 8 - Goed. 90 van 298 beoordelingen
8 - Goed
90
Gastenscore: 6 - Redelijk. 58 van 298 beoordelingen
6 - Redelijk
58
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 298 beoordelingen
4 - Matig
13
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 10 van 298 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
10
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Natacha
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parfait personnel agréable je recommande vivement
Natacha
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jakob
31 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Saubere Zimmer, sympathisches Personal, etwas eng beim Frühstück
Jakob
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kim
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved our stay here, can't wait to return
Kim
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jasmin
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nettes Personal, sauberes geräumiges Zimmer, mit sehr schöner Gartenanlage
Jasmin
7 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zineb Karima
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The cleaning lady was very nice and helpful, the room was kept tidy and clean
Reception lady was kind and helpful
Pool and reception area both very tidy and clean and staff were very nice and friendly
Zineb Karima
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Eva
31 mei 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
2/5
Eva
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carolyn
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We didn't eat at the hotel
Carolyn
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patricia
28 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super personnel
Patricia
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carolina
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
El aparcamiento muy lejos de la recepción. Y que tenga varios edificios, no es un hotel cómodo para corta estancias. Pero si, para más de tres días .
Carolina
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cristiane
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Habitación limpia, aire condicionado funciona normalmente. Necesita mejorar la calidad de la comida en general. No tenia nada para picar en el bar cerca de la recepción, solo bebidas y café.
Cristiane
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Vannra
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place was in a town that I learned was also known as “Little Germany.” We had a packed agenda throughout Mallorca so we didn’t get to explore the amenities of this hotel as much but it was a place for us to lay our heads. If you are looking for a hotel to lounge and relax this may be the place for you! They had two outdoor pools and an indoor pool. Very kid friendly with billiard table, air hockey & board games. Plenty of gathering space and meeting rooms. Staff were nice and friendly.
We were looking forward to what we thought was the fitness center and spa, unfortunately the fitness center only had 4 machines and the spa was under maintenance. The only meals served were buffet style breakfast & dinner so we ate out during our stay here.
Vannra
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Holger
16 apr 2026
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Klima kein Funktion. Fernseher kein Programm. Frühstück musste man im regen den Berg runter gehen. Da der Frühstückraum im Hotel geschlossen war
Holger
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
martin
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I booked this hotel going on the reviews & i found it was an excellent hotel & under rated in its reviews. Check in was quick & smooth, the room was as described, food in the hotel for half board was very reasonable & well worth the option,all staff around the hotel were friendly & helpful,i had a problem with the tv & they sent a technician who tried to fix it but eventually replaced it with a straight out the box new tv, the pool areas are nice & especially the pool near reception, the gardens around the hotel are amazing & well looked after, all in all i found it to be a relaxing hotel & would look to return everytime. If I was to pick fault, i found the room to be a little cold as we was in the basement room with a terrace & the air conditioning could do nothing about as the entire hotel is regulated but reception provided blankets. TV had English channels but no kettle.
martin
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ruth
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles top nur das der Haartrockner und Fernseher nicht funktioniert hat…
Ruth
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Anette
6 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer wurde nicht täglich gereinigt. Frische Handtücher hatten wir auch nicht täglich .
Würde das Hotel nicht weiterempfehlen
Anette
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Laura
11 apr 2026
Negatief: Voorzieningen
La habitación estaba bastante bien y las camas cómodas pero no funcionaba la nevera, ni el teléfono y el plato de ducha se desbordaba.
Varios días el servicio de limpieza nos dejó sin toallas.
La calidad del desayuno no corresponde con un 4*, es más de 3*.
Laura
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karolina Anna
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a lovely place, close to the ocean. Lovely people working there. Felt like they were a bit overwhelmed sometimes like there was not enough people but might be due to season just starting. Room was always clean.. and everytime we got back it smelled like magic. Everyone was friendly and helpful. We had lots of problems with our card and had to go to the reception everyday and it would not work. They always repaired the problem within seconds with a smile and tried to explain the reasons. Swimming pool area is lovely and relaxing. Would be nice to have a coffee in the room but thankfully we were able to buy some at the bar for good price. I hope everyone there will get a payrise as they worked so hard.
Karolina Anna
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Elie
13 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fint hotell, bra service och god mat
Elie
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alison
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Recommend loverly stay
Alison
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
FABIO
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ottimo hotel con tutti i comfort cibo buonissimo con molta scelta di piatti la colazione a buffet eccellente per il salato
FABIO
8 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sophie
30 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
it was an absolutly comfortable stay! i can really recommend the hotel, good dood, good place perfect for a relaxing holiday 😇
Sophie
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Benita
14 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Hotel, super Lage, schönes Zimmer
Benita
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pauline
26 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A wonderful hotel I would highly recommend
Pauline
6 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
15 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was quiet , staff were fantastic and hotel was spotless.
Paul
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Henrik
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Et dejligt hotel, som ligger i rolige omgivelser. Tæt på stranden og by. To skønne poolområder.