dit resort ligt in El Arenal, een wijk in Los Cabos. Jachthaven Del Rey en Golfbanen Diamante zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Medano-strand en Baai van Cabo San Lucas. Strand Santa Maria en Museo de Historia Natural Cabo San Lucas zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Los Cabos
Internationale luchthaven Los Cabos (SJD), San Jose del Cabo, Baja California Sur, Mexico - 32 min. rijden
Restaurants
Stop Light
6 min. wandelen
El Paisa
9 min. wandelen
Tacos De Canasta
7 min. wandelen
Casa Palo Verde
6 min. wandelen
Mariscos El Torito
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Cabo San Lucas! - It's your choice - Jr. Suite, 1 or 2-bedroom resort stay!
Resort vlak bij Baai van Cabo San Lucas
Cabo San Lucas! - It's your choice - Jr. Suite, 1 or 2-bedroom resort stay! biedt onder andere een fitnesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cabo San Lucas! - It's your choice - Jr. Suite, 1 or 2-bedroom resort stay! hebben leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals eettafels en internettoegang.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
2 badkamers met haardrogers en zeep
Balkons, keukens en koelkasten
Gelijkaardige accommodaties
Your Dream Luxurious Mexican Escape is Just a Click Away
Your Dream Luxurious Mexican Escape is Just a Click Away
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Dingen om te doen
Sportschool
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Eettafel
Keuken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Verwarming
Woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 22
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cabo San Lucas! - It's your choice - Jr. Suite, 1 or 2-bedroom resort stay!?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cabo San Lucas! - It's your choice - Jr. Suite, 1 or 2-bedroom resort stay! inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cabo San Lucas! - It's your choice - Jr. Suite, 1 or 2-bedroom resort stay! uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cabo San Lucas! - It's your choice - Jr. Suite, 1 or 2-bedroom resort stay!?
Dit resort ligt in El Arenal, op 2 km afstand van Gemeentelijke Markt, Medano-strand en Baai van Cabo San Lucas. El Arco ligt op 4,2 km.