Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
2BD Hacienda Encantada Luxury Resort
Dit vakantiehuis beschikt naast een buitenzwembad over een conciërgeservice en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een wasserij, een 24-uurs receptie en een snelle incheckservice. Dit vakantiehuis heeft gratis wifi en een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een vaatwasser. Een flatscreentelevisie, een waterkoker en massages in de kamer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van badjassen en pantoffels. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Massages in de kamer en een strijkplank/strijkijzer zijn op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
24 uur per dag toegang tot zwembad
Buitenzwembad
Massages in de kamer
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Eetopties
Chef-kokservice
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 privébadkamer
Badjassen
Haardroger
Pantoffels
Entertainment
Flatscreen-tv
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Lokale kaarten
Maaltijdbezorging
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: USD 250 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is 24 uur per dag toegankelijk
Accommodatie ook bekend onder de naam
2bd Hacienda Encantada Luxury
2BD Hacienda Encantada Luxury Resort Cabo San Lucas
2BD Hacienda Encantada Luxury Resort Private vacation home
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Los Cabos. Jachthaven Del Rey en Golfbanen Diamante zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Medano-strand en Baai van Cabo San Lucas. Strand Santa Maria en Museo de Historia Natural Cabo San Lucas zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Los Cabos
Carretera Transpeninsular Km 7.3, Cabo San Lucas, BCS, 23410
In de buurt
Golfbaan Cabo del Sol
7 min. wandelen - 0.6 km
Medano-strand
8 min. rijden - 5.8 km
Strand Santa Maria
9 min. rijden - 7.3 km
Baai van Cabo San Lucas
9 min. rijden - 4.3 km
Blue Medical Net Hospital
5 min. rijden - 3.1 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Los Cabos (SJD), San Jose del Cabo, Baja California Sur, Mexico - 41 min. rijden
Restaurants
Fresko
8 min. rijden
Lobby Bar
7 min. rijden
Sunset Da Mona Lisa
12 min. rijden
Pitahayas Restaurant
7 min. rijden
El Eden Tequila Bar
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt 2BD Hacienda Encantada Luxury Resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.
Zijn huisdieren welkom bij 2BD Hacienda Encantada Luxury Resort?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 2BD Hacienda Encantada Luxury Resort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij 2BD Hacienda Encantada Luxury Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2BD Hacienda Encantada Luxury Resort?
Dit vakantiehuis in Los Cabos ligt op 0,3 km van Eilanden en Beschermde Gebieden van de Golf van Californië en op 5 km afstand van Medano-strand en Baai van Cabo San Lucas. Ook Blue Medical Net Hospital en Questro Golf liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over 2BD Hacienda Encantada Luxury Resort