Hotels met zwembad in Cabañas de la Sagra

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Controleer de beschikbaarheid van Hotels met zwembad in Cabañas de la Sagra

Volgend weekend
Over twee weken

Populaire Hotels met zwembad in Cabañas de la Sagra

Hacienda Del Cardenal
4.0-sterrenaccommodatie
9.0 van 10, Fantastisch, (479)
'Hartelijk personeel en entourage hotel passend bij de oude stad van Toledo'
Nederland
Christina
De prijs is € 73
inclusief belastingen en toeslagen
17 nov - 18 nov
Hacienda Del Cardenal
Parador de Toledo
4.0-sterrenaccommodatie
9.2 van 10, Fantastisch, (956)
'Alles was prachtig. Mooi hotel, mooie zicht op Toledo. Zeer confortabel en lekker eten.'
België
Nadine
De prijs is € 105
inclusief belastingen en toeslagen
16 nov - 17 nov
Parador de Toledo
Hotel Los Cigarrales
2.0-sterrenaccommodatie
9.4 van 10, Uitzonderlijk, (494)
'Zeer behulpzaam en vriendelijk personeel. De fietsen konden we veilig binnen stallen. Hierbij kregen we hulp van het personeel. Heerlijk, uitgebreid ontbijt. Blije mensen die ons naar het zin wilden maken en daarin zeker slaagden. Echt een aanrader.'
Nederland
Marinus
De prijs is € 39
inclusief belastingen en toeslagen
3 nov - 4 nov
Hotel Los Cigarrales
Hotel Abacería
3.0-sterrenaccommodatie
9.0 van 10, Fantastisch, (412)
'Zeer plezierig hotel gelegen op een heuvel met fraai uitzicht op Toledo. Rustig. Prima kamer, wij hadden een ruim balkon met lekker veel schaduw. Vriendelijk personeel, goede schoonmaak. Wandelen naar Toledo, beetje afhankelijk van het weer, was voor ons net iets te ver. Maar 3-keer gas geven in de auto en je bent er. Voldoende parkeergelegenheid in Toledo en bij het hotel. Wel vreemd vonden wij dat het zwembad (begin september) al gesloten was. '
Nederland
Martin
De prijs is € 55
inclusief belastingen en toeslagen
3 nov - 4 nov
Hotel Abacería
Hotel Cigarral De Caravantes
3.0-sterrenaccommodatie
9.0 van 10, Fantastisch, (192)
'Only one thing, the water flushed the whole bathroom. But all else was fine! '
Nederland
Anonieme reiziger
De prijs is € 56
inclusief belastingen en toeslagen
5 nov - 6 nov
Hotel Cigarral De Caravantes
Eurostars Palacio Buenavista
5.0-sterrenaccommodatie
9.0 van 10, Fantastisch, (676)
'Een fantastisch hotel , kan ik aan iedereen aan bevelen, Heel'
Nederland
Truus
De prijs is € 110
inclusief belastingen en toeslagen
20 okt - 21 okt
Eurostars Palacio Buenavista
Tripolis Toledo
2.5-sterrenaccommodatie
8.0 van 10, Zeer goed, (77)
'Staff was excellent! Beds were comfortable. I was very happy with thw room and it's location to the bus station and historic part of Toledo.'
Canada
Chantel
Tripolis Toledo
Hotel Spa Villa Nazules
4.0-sterrenaccommodatie
8.6 van 10, Uitstekend, (114)
'Mooie kamer, geweldig, nooit verwacht. Uitstekende service en zeer vriendelijk personeel. Voor herhaling vatbaar en zeker een aanrader. '
België
Albert
De prijs is € 61
inclusief belastingen en toeslagen
20 okt - 21 okt
Hotel Spa Villa Nazules
Hotel Cigarral El Bosque
5.0-sterrenaccommodatie
8.8 van 10, Uitstekend, (387)
'Ruime kamers, terrasje met uitzicht op de stad, heel goed restaurant met terras met uitzicht op de stad'
Nederland
Veerle
De prijs is € 77
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt
Hotel Cigarral El Bosque
Hotel Beatriz Toledo Auditorium & Spa
4.0-sterrenaccommodatie
8.0 van 10, Zeer goed, (679)
'Buiten zwembad en ontbijt waren geweldig . Parkeerplaats was goed maar geen toezicht , minder goed'
Nederland
Reginald
Hotel Beatriz Toledo Auditorium & Spa
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

De beste hotelbeoordelingen voor Cabañas de la Sagra

Veelgestelde vragen

Welke hotels in Cabañas de la Sagra hebben een zwembad?
Hotel Beatriz Toledo Auditorium & Spa: Je kunt hier genieten van een kinderzwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en 2 restaurants. Hotel Carlos V: Je kunt hier genieten van een volledig uitgeruste spa, een seizoensgebonden buitenzwembad en een sauna. Hotel Victoria Valdemoro: Je kunt hier genieten van gratis kabelinternet, een seizoensgebonden buitenzwembad en gratis parkeerplaatsen. Áurea Toledo: Je kunt hier genieten van gratis wifi, een seizoensgebonden buitenzwembad en flatscreentelevisie. Hotel Sercotel Alfonso VI: Je geniet hier van gratis wifi, een seizoensgebonden buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum.
Wat valt er in Cabañas de la Sagra te zien en te doen?
Zet plekken zoals Romeins Circus van Toledo en Puy du Fou España op je to-dolijstje. Vergeet niet om tijdens je vakantie langs te gaan bij Puerta de Bisagra-stadspoort, Puente de Alcantara en Puerta del Sol-stadspoort.
Wat is de beste periode om een hotel met zwembad te boeken in Cabañas de la Sagra?
Het is slim om een accommodatie met een buitenzwembad te huren als je op vakantie gaat naar Cabañas de la Sagra in de warmste periode. In juli, augustus en juni is het hier gemiddeld 26 °C. Een verblijfplaats met een binnenzwembad is een slim idee als je hier tijdens de koudste maanden bent, d.w.z. januari, februari of december. De gemiddelde temperatuur is dan namelijk 8 °C.