Hostels in Butot

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken
  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Hostels in Butot

Auberge de Jeunesse HI Rouen

Quartier Grieu-Vallon Suisse-Saint-Hilaire
9.2 van 10, Fantastisch, (15)
'Formidable '
Frankrijk
Abdallaye
De prijs is € 40
inclusief belastingen en toeslagen
16 nov - 17 nov
Auberge de Jeunesse HI Rouen
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Butot

Ontdek meer over Butot

Informatie over Hostels in Butot

Aantal beoordelingen
15
Accommodatie
1.281
Laagste prijs
€ 40
Hoogste prijs
€ 40

Veelgestelde vragen

Wat zijn de beste hostels in Butot?
Deze uitstekende accommodaties in de nabije omgeving, die goede beoordelingen ontvangen van onze klanten, hebben voordelige kamerprijzen waar je misschien wel blij van wordt: Hyatt Place Rouen - op 18,7 km afstand van het hart van Butot. Doordat deze accommodatie op 10 minuten lopen van Station Jean Jaures en Station François Truffaut ligt, zit je dicht bij het openbaar vervoer. De voorzieningen bij dit hotel bestaan bijvoorbeeld uit gratis wifi, een bar en een 24-uurs receptie.
Wat is de beste tijd van het jaar om in een jeugdherberg te verblijven in Butot?
Wanneer je eropuit wilt trekken en op verkenning wilt gaan, is het weer belangrijk. Daarom volgen hier wat statistieken over de seizoenen: De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 17 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Butot is 828 mm.
Wat is er zoal te zien en te doen in Butot?
Verken de natuur op plekken als Seine, Parc de Clères en Jardin Agapanthe. Culturele trekpleisters zijn onder andere Museum voor Schone Kunsten, Musée Flaubert et d'Histoire de la Médecine en Historial Jeanne d'Arc. Locals winkelen graag bij Kerstmarkt van Rouen en Winkelcentrum Barentin.
Wat is de beste manier om naar Butot te reizen en me in de omgeving te verplaatsen tijdens mijn verblijf in een jeugdherberg?
Houd deze informatie over de vervoersopties in Butot bij de hand en haal het beste uit je verblijf. Je kunt vliegen naar het dichtstbijzijnde vliegveld, Rouen (URO-Rouen - Seine Valley), op 27,6 km afstand van het stadscentrum.