Gehele flat
Winter Special | Perfect Lake View by SDC, Table Rock
Dit appartement bevindt zich aan het meer en biedt onder andere een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Winter Special | Perfect Lake View by SDC, Table Rock





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele flat
2 slaapkamers2 badkamers89 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 203
inclusief belastingen en toeslagen
20 jan - 21 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Walk to Table Rock Lake/SDC Fireworks View!
Walk to Table Rock Lake/SDC Fireworks View!
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
9.2 van 10, Fantastisch, 5 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
orp5b5be0ex
Over deze buurt
dit appartement ligt nabij pretparken en aan het water in Branson. Titanic Museum en Sight and Sound Theatre zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar Silver Dollar City en Aquarium at the Boardwalk. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij The Track of kies voor een avondje uit bij Grand Country Music Hall. Bekijk de lokale fauna tijdens activiteiten zoals een wildexcursie en het vogelspotten.
Branson, MO
In de buurt
- Silver Dollar City - 4 min. rijden - 2.2 km
- Wilderness Chapel - 4 min. rijden - 2.5 km
- Titanic Museum - 11 min. rijden - 11.8 km
- Sight and Sound Theatre - 13 min. rijden - 13.9 km
- Branson Landing - 17 min. rijden - 18.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Rivertown Smokehouse - 7 min. rijden
- Silver Dollar Saloon - 7 min. rijden
- Phoebe Snapp Taffy Shoppe - 5 min. rijden
- CrossRoads Pizza - 7 min. rijden
- Billy Gail's Cafe - 7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Winter Special | Perfect Lake View by SDC, Table Rock
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster10
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
29 dec 2025
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Benjamin W.
24 dec 2025
Positief: Netheid
Benjamin W.
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Sharon A.
18 nov 2025
Positief: Netheid
Sharon A.
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Sean C.
14 okt 2025
Positief: Netheid
Sean C.
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Ranae A.
7 okt 2025
Positief: Netheid
Ranae A.
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Claudia T.
11 jul 2023
Positief: Netheid
Great getaway from the busy!!
Claudia T.
2 nachten verbleven in juli 2023








