3/5 - Redelijk
Kwamen alleen slapen na bezoek in Ahoy in Rotterdam

Als je op zoek bent naar leuke activiteiten en bezienswaardigheden in Smitshoek omstreken, kun je een bezoek brengen aan Ahoy Rotterdam en Winkelcentrum Zuidplein.

Keurige kamer
Beoordeeld op 24 okt 2025

Schoon hotel en vriendelijk personeel. Dicht bij metrostation Maashaven.
Beoordeeld op 12 okt 2025

Niks op aan te merken. Erg vriendelijk personeel. Door een foutje hadden we een eenpersoonsbed bij staan ipv een baby bed. Maar dat werd zonder problemen omgewisseld.
Beoordeeld op 27 okt 2025

Excellent location for comfortable stay in the heart of the city, great service.
Beoordeeld op 21 mrt 2025

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Great stay! The room was very clean and comfortable, and the staff were super friendly and helpful. The kitchen had everything we needed, and the bubble bath was a really nice touch! We really enjoyed our time at Cove and would definitely come back again. 💫
Beoordeeld op 8 okt 2025

Really nice staff
Beoordeeld op 10 feb 2025

Deze enorme, maar toch elegante brug verbindt de noordelijke en zuidelijke delen van Rotterdam met elkaar en is een van de meest iconische architectonische kenmerken van de stad.

De hoogste uitkijktoren van Nederland biedt fraaie panorama's over Rotterdam en een uitstekend restaurant met duizelingwekkende uitzichten.

Op vakantie in Rotterdam kun je de tentoonstellingen in SS Rotterdam, een museum met een rijke geschiedenis, bewonderen. Maak tijdens je vakantie in de omgeving zeker tijd voor een bezoek aan de winkels.

Geniet tijdens je fiets- of wandeltocht door deze werelderfgoedlocatie van de grootste verzameling windmolens van Nederland.

Tijdens je vakantie in Rotterdam kun je op zoek naar de perfecte souvenirs in Markthal. Tijdens je verblijf in deze romantische omgeving kun je genieten van de geweldige restaurants.

Als een van de grootste en oudste Europese havensteden is het toepasselijk dat Rotterdam een van de meest indrukwekkende scheepvaartmusea van het continent heeft.






Kwamen alleen slapen na bezoek in Ahoy in Rotterdam
