Ciel Living Athens in Stadscentrum bevindt zich bij een trein-/metrostation. Acropolis en Tempel van de Olympische Zeus zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Ermou Street en Vlooienmarkt van Monastiraki. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Panathenaic-stadion of Olympisch Sportpaviljoen van Faliro. Bekijk onze reisgids voor Athene
MNISIKLEOUS 2, Athens, 105 56
In de buurt
Ermou Street
1 min. wandelen - 0.1 km
Acropolis
3 min. wandelen - 0.3 km
Vlooienmarkt van Monastiraki
3 min. wandelen - 0.3 km
Parthenon
7 min. wandelen - 0.6 km
Syntagma-plein
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Monastiraki - 3 min. wandelen
Centraal Station Athene - 4 min. rijden
Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 38 min. rijden
Restaurants
Starbucks
2 min. wandelen
Ciel Acro Espresso Bar
1 min. wandelen
Υδρία (Ydria)
2 min. wandelen
Centrale
2 min. wandelen
Tailor Made Coffee Roasters
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ciel Living Athens
Hotel vlak bij Acropolis
Ciel Living Athens bevindt zich op loopafstand van Parthenon en Syntagma-plein en biedt een dakterras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Trakteer jezelf op een diepe bindweefselmassage of andere wellness. Het plaatselijke restaurant CIEL ATHENS serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), fietsverhuur en rookvrije accommodatie
Bagageopslagruimte, een lift en hulp bij uitstappen/tickets
Een kluis bij de receptie en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Ciel Living Athens hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 43 inch met premium tv-zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Met zijn tweeën/besloten dineren
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
CIEL ATHENS
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang op de kamer
Minikoelkast
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Dakterras
Spa
Massages in de kamer
Massages voor diepe bindweefsels
Sportmassages
Thaise massages
Zweedse massages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch met premium digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Champagneservice
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minikoelkast
Schoonmaakartikelen
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 00.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot middernacht.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 5.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie 1369618
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ciel Living Athens Guesthouse
Guesthouse Ciel Living Athens Athens
Guesthouse Ciel Living Athens
Ciel Living Athens Athens
Ciel Living
Ciel Living Guesthouse
Athens Ciel Living Athens Guesthouse
Ciel Living Athens Athens
Ciel Living Athens Guesthouse
Ciel Living Athens Guesthouse Athens
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ciel Living Athens?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Ciel Living Athens?
Vandaag, 3 apr. 2026, kost een verblijf bij Ciel Living Athens van één nacht voor twee volwassenen op 8 apr. 2026 min. € 126, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Ciel Living Athens inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 00.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Ciel Living Athens uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Ciel Living Athens?
Dit hotel ligt in Stadscentrum, vlak bij Adrianou Straat en Ermou Street. Ook Acropolis en Vlooienmarkt van Monastiraki liggen op 5 minuten wandelen. Station Monastiraki ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Syntagma is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ciel Living Athens
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 193 van 355 beoordelingen
10 - Uitstekend
193
Gastenscore: 8 - Goed. 106 van 355 beoordelingen
8 - Goed
106
Gastenscore: 6 - Redelijk. 37 van 355 beoordelingen
6 - Redelijk
37
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 355 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 355 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
8/10 – Goed
Selma
Reisde met familie
28 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Hotel is een aanrader. Perfecte ligging, super centraal. De belangrijkste bezienswaardigheden op loopafstand.
Onze kamer was ruim en leuk ingericht met een barretje. Helaas konden de gordijnen niet geheel dicht. Verder een vieze putlucht in de badkamer. Gemeld bij de receptie. Men heeft wel wat gedaan, luchtverfrisser gespoten. Maar kwam telkens terug. Denk dat doucheputje droog ligt, hier hoort beetje water in te staan.
Hotel heeft leuke roodtopbar!
Selma
4 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Erwin
5 nov 2024
Positief: Netheid
Erwin
6 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
MARK R
4 mrt 2026
MARK R
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Steven
25 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes
Steven
2 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Sunita
Reisde met familie
13 jan 2026
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were very helpful and nice
Sunita
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Billy Neil
Reisde met partner
9 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really enjoyed this hotel, great location within walking distance of all the historic attractions. A good value, great rooftop bar with amazing views. Definitely recommend.
Billy Neil
3 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Neslihan
Reisde met partner
1 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Room is fair enough , clean but a little bit old looking. Main problem was the sound of shaking coming from the walls which was really scary as if there becomes an earthquake. Also soundproof isn’t enough. This is reported to the Reception but the sound isn’t resolved
And they offered a free breakfast which was appreciated. Their hospitality is really great.the location is nice and the scene of Acropol from the rooftop is really nice.
Neslihan
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
erdem
14 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Kesinlikle cok merkezi ,atina deneyiminiz icin konaklayabilirsiniz .fakat odada kettle olmamasi ve kasa nin cok kucuk ve kullanisinin zor olmasi eksi puan
erdem
3 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
DAYA
Reisde met partner
8 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
DAYA
3 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Wendy
Reisde met partner
5 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooftop restaurant and Acropolis view at night is spectacular!
Wendy
3 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Giovanni
30 okt 2025
Giovanni
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Diego
30 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Diego
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Estelle
Reisde met familie
30 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Chambre très agréable avec vue sur l’acropole, hôtel très bien placé.
Estelle
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Pauline
21 okt 2025
Positief: Netheid
Pauline
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Bruce
19 okt 2025
Bruce
3 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Sebastiao rubens
Reisde met een groep
19 okt 2025
Positief: Netheid
Razoável
A melhor coisa é a localização
Sebastiao rubens
4 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Paul
13 okt 2025
Positief: Netheid
Location is central, convenient for Metro and some main attractions such as the Acropolis.
Reception was helpful, with good restaurant recommendations.
Room is basic. Doesn’t even have a conventional kettle, which I thought should be standard.
Paul
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Luisa
Reisde met familie
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice personnel. Excellent rooftop restaurant with a view of the Parthenon
Luisa
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Stella
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stella
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met familie
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Grande chambre moderne, proche de tout.
Robert
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Florentin, Cannes
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
J’ai passé quatre très bonnes nuits dans cet hôtel. La terrasse du sixième étage offre une vue superbe sur le Parthénon et la cathédrale d’Athènes. La chambre était propre, mais les serviettes mériteraient d’être remplacées. Le personnel est jeune, courtois et attentionné, même s’il manque encore un peu d’expérience. L’emplacement est idéal : tout le centre touristique d’Athènes est accessible à pied en une dizaine de minutes.
Florentin
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Jessica
Reisde met partner
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was in the most perfect location for the major sites in Athens, everything is incredibly walkable, and you're right at the heart of the Plaka market, which was always bustling and felt very exciting. The room was spacious and was very clean and comfortable. My only complaint is that they clearly watered down our soap and shampoo, and the conditioner was just replaced with more watered down shampoo, which felt a little bit cheap, but other than that, this was a great stay and an amazing location! Would definitely recommend, just bring your own hair products.
Jessica
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Carole Ann
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Carole Ann
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
YKeria, Nashville Tennessee
Reisde met familie
8 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff moved slowly and acted as if they did not comprehend. Room was not cleaned the entire stay.
YKeria
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Edwin, cliffiside park
Reisde met partner
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La localizacion es perfecta, cerca de los lugares turisticos y de la estacion del Metro. Muy limpio, altamente recomendable