Geheel appartement
Dls*apartment
Appartement aan een rivier met een bubbelbad, op 4 minuten stappen van Ermou Street
Fotogalerie voor Dls*apartment





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer34 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Attalos Hotel
Attalos Hotel
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Zakelijke services
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 1.065 beoordelingen
De prijs is € 72
inclusief belastingen en toeslagen
26 feb - 27 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 00002201584
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van GBP 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Αθήνα, Greece
In de buurt
Ermou Street3 min. wandelen - 0.3 km
Agora van Athene5 min. wandelen - 0.5 km
Vlooienmarkt van Monastiraki7 min. wandelen - 0.6 km
Acropolis10 min. wandelen - 0.9 km
Parthenon14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
- Station Moschato Tavros Rouf - 3 min. rijden
- Station Thissio - 5 min. wandelen
- Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 42 min. rijden
Restaurants
- Το Λοκάλι2 min. wandelen
- Sarri's Souvlaki1 min. wandelen
- Kalimeres2 min. wandelen
- Myller Coffee Shop2 min. wandelen
- στυλ1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Dls*apartment
Beoordelingen
9,8








