Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Acropolis Flat next to the New Acropolis Museum
Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een keuken met een koelkast, oven en kookplaat. Er zijn gemakken als een wasmachine en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een zitruimte.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en designer toiletartikelen. Deze kamers met een zitruimte zijn individueel gedecoreerd. Elke flatscreentelevisie van 45 inch heeft premium digitale zenders. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een hydromassagedouche, gratis toiletartikelen, een haardroger en tandenborstels en tandpasta.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps). Kantoren en bureaustoelen zijn beschikbaar. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Keuken
Broodrooster
Diepvriezer
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Oven met roosterfunctie
Schoonmaakartikelen
Waterkoeler
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Designer toiletartikelen
Douche
Douchekop met hydromassage
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv van 45 inch met premium digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Werkplekken
Bureaustoel
Kantoor
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
7 treden naar de ingang
Gladde vloer in de kamer
Hardhouten vloer in de kamer
Lift (34 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Tapijt in de kamer
Tegelvloer in de kamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Lokale kaarten
Reisgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
Bioafbreekbare rietjes beschikbaar
Bioafbreekbare roerstaafjes beschikbaar
Gebruik van de waterkoeler wordt aangemoedigd
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Individueel ingericht
Jaarlijkse compensatie gekocht voor minstens 10% van de ecologische voetafdruk
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 00001431479
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Acropolis Flat next to the New Acropolis Museum Athens
Acropolis Flat next to the New Acropolis Museum Apartment
Acropolis Flat next to the New Acropolis Museum Apartment Athens
Over deze buurt
dit appartement ligt in Athene in het stadscentrum. Tempel van de Olympische Zeus en Acropolis zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Jachthaven van Alimos en Port of Piraeus. Ook Akropolismuseum en Parthenon zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Athene
Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 42 min. rijden
Restaurants
Μακρυγιάννη 3
3 min. wandelen
ο γύρος που γυρεύεις
2 min. wandelen
Liondi Traditional Greek Restaurant
2 min. wandelen
Όπως Παλιά
2 min. wandelen
Ioannis Bar
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Acropolis Flat next to the New Acropolis Museum?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Acropolis Flat next to the New Acropolis Museum inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Acropolis Flat next to the New Acropolis Museum uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Acropolis Flat next to the New Acropolis Museum?
Dit appartement ligt in Stadscentrum, op 10 minuten wandelen van Akropolismuseum en Tempel van de Olympische Zeus. Ook Syntagma-plein en Acropolis liggen op 15 minuten wandelen. Station Akropoli en Station Leoforos Vouliagmenis liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over Acropolis Flat next to the New Acropolis Museum
Beoordelingen
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 10 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 10 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 10 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 10 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 10 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,8
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Alfredo de Jesús
3 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Alfredo de Jesús
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Andrea
Reisde met een groep
28 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Deoartamento chico pero bonito ideal para unos días en grecia, muy céntrico
Andrea
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Mr Dominic
24 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall very happy with my stay. The flat was clean and had everything required for a highly pleasant stay in Athens. Would gladly book there again.
Mr Dominic
6 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Caroline
Reisde met partner
12 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great little apartment right in central Athens which made it easy to pop out during the day. Very handy to the sights, metro & tram. Hint..when it's hot keep air con on and blinds closed. Host very responsive and left us some extras which were appreciated 👍
Caroline
4 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Samuel
Zakenreiziger
12 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great little and Cozy place to stay. Major attractions within walking distanc.
Samuel
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Andre
28 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Andre
2 nachten verbleven in april 2024
6/10 – Redelijk
SARAH
Reisde met familie
19 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The flat was nice and very clean and convenient location to major sites in Athens. Downfalls: hard to find as address did not work well for taxi or GPS and picture of front of the building was dated making it confusing to enter the first time. Additionally the key to flat was difficult to use.
SARAH
3 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Jean
27 sep 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very comfortable apartment well situated for the Acropolis and Plaka.
Not totally sound proof so the traffic noise can be heard but the bed is comfortable so I slept well.
The host is available to answer questions and sort things out.
Jean
5 nachten verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Francisco
Reisde met een groep
9 apr 2022
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I expected more from this apartment, especially since it was my first time in Greece. The mattress was not thick enough for a person’s body, the shower only had one door & all the water came out when you took a bath, anyway: I don’t want to continue because I get depressed 😌😔
Francisco
4 nachten verbleven in april 2022
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
12 aug 2021
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
When you enter the cigarette smell it’s awful. The hall it’s very dark I had to use my phone light to find the door. The door lock was always jamming it didn’t get fix until the day before I left. There was no water for one day. Their was hammering construction all day. But for location is perfect very close to everything specially the Acropolis