Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 16.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Ona los Claveles over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Ona los Claveles?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ona los Claveles inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Ona los Claveles uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Ona los Claveles?
Dit aparthotel ligt vlak bij het strand, op 1,2 km van Playa De Los Tarajales en op 3,8 km van Siam Park. Ook Montaña Chayofita en Las Vistas-strand liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Locatie
9,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 233 van 389 beoordelingen
10 - Uitstekend
233
Gastenscore: 8 - Goed. 119 van 389 beoordelingen
8 - Goed
119
Gastenscore: 6 - Redelijk. 29 van 389 beoordelingen
6 - Redelijk
29
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 389 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 389 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
marleentje
9 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
vriendelijk personeel verzorgde kamers en mooie omgeving.
marleentje
21 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arnold
7 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Aan te raden
Kan je nog goed stappen dan is dit zeker en vast een aanrader. Alles is en was top. Tja de ligging was en is voor ons tot op heden geen probleem
.
Arnold
4 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Erika
16 jan 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Een superschoon en keurig onderhouden complex. Appartementen zijn ruim en van alles voorzien, zelfs een wasmachine. Ruim terras met ligbedden en een tafel met stoelen. Het zwembad is lekker en wordt elke dag schoongemaakt. Een ruime eigen parkeerterrein is ook fijn wanneer je een auto hebt gehuurd. Openbaar vervoer is om de hoek.
Er is een klein restaurantje met terras waar je echt lekker kan eten, niet hoogstaand maar prima en ontzettend aardige uitbaters.
Ook voldoende restaurantjes en supermarkten in de nabije omgeving. Het complex heeft zelf ook een mini winkeltje waar elke dag vers brood te koop is.
Wat ik een stuk minder vond was het entertainment, het is elke avond en soms ook s middags. Het is luid. Er zijn veel Britse gasten en daar is het ook overduidelijk op afgestemd. Het werd elke avond met muziek en drank luidruchtig. Niet tot heel laat gelukkig maar je verwacht het niet, tenminste: ik niet, bij een complexje dat als 'rustig' wordt omschreven.
Kortom: overdag is het zalig en ligt het heerlijk buiten de massa, in de avond moet je rekening houden met zangers die evergreens over het zwembad heen schallen en gasten met een slok op die hard meegalmen.
Erika
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kerrie
16 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Perfect, lovely hotel. Really enjoyed our stay. Easy walk to a lovely beach - Las Vistas Beach.
Kerrie
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jaimee
27 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Everything was neat and perfect.
Jaimee
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
William
19 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Bar was closed which we were not notified when we booked, the bar restaurant was one of the main reasons we booked property.
William
9 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Diego
21 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
My wife and I loved this place, clean, well kept, beautiful pull area and the restaurant is great and has good prices. Near shopping plazas and not to far from the beach.
We'll definitely come back
Diego
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
29 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Very enjoyable stay. Very well kept property and apartment. Great pool area and very helpful staf.
John
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sally
10 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
What an absolute gem! Lovely apartments in a great location, just around the corner from the bus station, so easy access to everywhere. So beautifully clean and spacious. I would highly recommend to anyone 😊
Sally
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Edward William
18 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Best way to describe the property, from the apartment, pool area, restaurant, cleanliness, layout of the site including the floral areas and especially the staff was excellent.
Edward William
10 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sue
10 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Great place to stay in Los Cristianos. The room and the whole property were spotless and well maintained. The unit was very well equipped and spacious. Close to many restaurants as well as supermarkets. Easy walk to the beach and shops (10 min) and about 5 minutes walk from local/airport bus.
sue
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Moira
16 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
The bar was well stocked and not over priced.It was a comfortable sociable place to spend an evening.We used the pool restaurant for breakfast which was really good.
Moira
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jonathan
15 jan 2026
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Wonderful
Jonathan
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mark
9 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The studio was spacious and well equipped, the complex is situated up a walkable hill , their is a taxi rank at the bottom of the hill which costs 4 euro.the pool bar is excellent value for money, One warning at the time of posting this review Tenerife sur airport was in chaos inbound and outbound
Mark
8 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vicky
9 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Faultless , everything & everyone great
Vicky
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shona
11 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Such a lovely place to stay, we would def stay here again. So very clean everywhere, ive never seen such thorough cleaning when people check out!
The onsite bar serves breakfast and lunch and such good value and the most friendliest of people. Drinks inc cocktails are good prices to, €6 for a frozen strawberry Daiquiri that actually tastes good! And a happy hour daily from 4-5.
1 bed rooms are well furnished and even have a washing machine. Our room was pool facing and got the afternoon sun.
The pool is lovely and slightly heated which made a big difference and we always managed to get a sunbed.
5 -10 min walk to nice bars and places to eat.
Also has a small shop on site for those essentials.
Close to bus stops if you want to go further afield and €30 for a taxi from airport
Shona
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
david
29 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
very nice ,self catering apartments
stayed here many times,in fact since 1995,always a nice pleasant place to stay.
david
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maxine
16 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Lovely accommodation, would stay here again, ideal location for visiting attractions by bus and close to shops for some essentials, 24 hour shop nearby, overall handy location.
Maxine
14 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Klaus Kullervo
31 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Kyllä oli siisti ja lhlökunta kohtelias
Klaus Kullervo
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claus
9 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Alt var pænt og rent
Claus
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Denise
10 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Our stat lly at Ona Los Claveles was exceptional, great location and a beautiful apartment. We had a townhouse type property which faced on to the pool, couldn't have asked for more. Staff were lovely and pool bar was great for snacks and drinks, all at a really reasonable price. Fantastic stay and will definitely return.
Denise
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
William
31 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Lovely stay
William
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Owen
23 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Little gem
Awesome place, friendly staff
Owen
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
michelle
12 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet but all the entertainment, bar and food you need both onsite and around
michelle
6 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donna
4 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie