Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Alexandre La Siesta ligt in Playa de las Americas, een wijk in Arona. Bezoek Siam Park, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Playa de las Américas en Las Vistas-strand. Reis je met kinderen? Overweeg dan Watersport Tenerife of ga naar Estadio Antonio Domínguez Alfonso om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Ga voor waterpret zoals jetskiën en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Arona
Avenida Rafael Puig Lluvinan, 21, Playa de las Americas, Arona, Tenerife, 38660
In de buurt
Playa de las Américas
7 min. wandelen - 0.6 km
Las Vistas-strand
14 min. wandelen - 1.2 km
Pyramide van Arona
7 min. wandelen - 0.6 km
Estadio Antonio Domínguez Alfonso
10 min. wandelen - 0.9 km
Veronicas Strip
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Tenerife (TFS-Tenerife South) - 20 min. rijden
Restaurants
Metropolis Bar Cafe
3 min. wandelen
McDonald's
4 min. wandelen
Starbucks
3 min. wandelen
Soul Kitchen
4 min. wandelen
Salon Calima Bar
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Alexandre La Siesta
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Playa de las Américas
Alexandre La Siesta bevindt zich dicht bij Las Vistas-strand en biedt een poolbar, een terras en een koffiebar/café. Avontuurlijke reizigers kunnen boogschieten bij dit hotel.
Trakteer jezelf op hydrotherapie, een massage of een lichaamsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant El Drago serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een speeltuin.
Er zijn ook voordelen, zoals:
2 buitenzwembaden en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een pool- of biljarttafel
Bagageopslagruimte, een feestzaal en geldautomaat/bankservice
Conciërgeservice, hulp bij uitstappen/tickets en meertalig personeel
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 282 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met diepe ligbaden en bidets
Televisies met satellietzenders
Balkons, dagelijkse schoonmaak en bureaus
All-inclusive details
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Alexandre La Siesta. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Biosphere, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
El Bohio
El Drago
Dingen om te doen
2 buitenzwembaden
Biljart/pooltafel
Boogschieten
Fitnesscentrum
Kinderzwembad
Speeltuin
Spelletjesruimte
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
2 buitenzwembaden
Geluiddichte kamers
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Kapsalon
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Conferentieruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Volledig uitgeruste spa
5 behandelingsruimtes
Body scrubs
Body wraps
Bubbelbad
Gezichtsbehandelingen
Hydrotherapie
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
4 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren (openlucht): EUR 10 per nacht
Toeslag voor kamerkluis: EUR 2.5 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie H-38/4.224
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 18.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Bij overnachtingen op 25 december is het tarief voor het traditionele traditionele galadiner op Kerstmis bij de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
Bij overnachtingen op 31 december is het tarief voor het traditionele Oudejaarsavond-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Alexandre La Siesta over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Alexandre La Siesta?
Vandaag, 1 jun. 2026, kost een verblijf bij Alexandre La Siesta van één nacht voor twee volwassenen op 15 jun. 2026 min. € 166, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Alexandre La Siesta?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Alexandre La Siesta inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Alexandre La Siesta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Alexandre La Siesta een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Is Alexandre La Siesta all-inclusive?
Bepaalde tarieven van dit hotel zijn all-inclusive.
Waar staat Alexandre La Siesta?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Arona bevindt zich in Playa de las Americas, op 10 minuten wandelen van Playa del Búnker en Playa de las Américas. Ook Siam Park en Strand van Fañabé liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Alexandre La Siesta
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,4
Locatie
8,4
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 107 van 284 beoordelingen
10 - Uitstekend
107
Gastenscore: 8 - Goed. 112 van 284 beoordelingen
8 - Goed
112
Gastenscore: 6 - Redelijk. 38 van 284 beoordelingen
6 - Redelijk
38
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 284 beoordelingen
4 - Matig
13
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 284 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Bert
18 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Over het algemeen aangenaam verblijf gehad. Geluidsniveau bij het zwembad van de muziek was te hard. De spa was niet beschikbaar en was niet over gecommuniceerd. Er is geen mogelijkheid om (gratis) drinkwater te consumerenpensioen. Het restaurant was goed en uitgebreid.
Bert
7 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ingrid
29 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel met mooi zwembad en dakterras. Eten was prima. Elke avond een ander thema. Genoeg te doen in de omgeving van het hotel.
Ingrid
7 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dario
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura in ottima posizione, personale gentile, poca animazione ma presente, buona ristorazione, bella zona piscina (una è riscaldata e quindi se c'è un po' di freddo salva la giornata)
Dario
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alessio
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel molto bello, adatto alle famiglie. Ottima la pulizia
Alessio
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dora
30 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Excellent reception, room was clean and well maintained with comfortable beds and good facilities.
Dora
7 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jonathon
4 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great room
Jonathon
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Susan
6 mrt 2026
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Nice clean rooms. Food appalling, meat uncooked.
Susan
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Simonetta
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Piscina riscaldata molto piacevole, buona organizzazione per i pasti. Stanza bella anche se poco spazio negli armadi per i vestiti
Simonetta
6 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
alan
10 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Couldn't find fault with anything. Service, staff, cleanliness, food and amenities fully met my expectations so booked up again for next February
alan
7 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Isabelle
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir hatten einen kaputten Duschkopf, der innerhalb kürzester Zeit ausgetauscht wurde!
Das Personal war auch immer flott unterwegs, zudem sehr freundlich!
Die leeren Teller wurden auch ruckzuck abgeräumt, sodass nicht alles voll stand !
Isabelle
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paul
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Paul
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michelle
16 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Excellent service
Michelle
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Seppo Tapani
17 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ok
Seppo Tapani
7 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
William
22 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room as requested. Staff very helpful and professional. Always enjoy my stay.
William
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Ronald
23 sep 2025
Hotel for families
Ronald
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sophie
8 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Troisième séjour à La Siesta. Hôtel idéal pour les familles, nourriture variée et emplacement parfait pour les balades au bord de la mer et accès aux boutiques diverses.
sophie
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Madhu
27 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Madhu
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andrew
8 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Staff very friendly
Andrew
6 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Inna
18 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Nice clean
Inna
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nea
4 jan 2026
Positief: Personeel en service
Väldigt trevlig reception och lounge, tyvärr ”typiskt” spansk matsal där bufféerna var. Mindre bra städning men helt ok rum i övrigt.
Nea
9 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tiina
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Huone siivottiin joka päivä, se oli huippua.
Henkilökunta oli ystävällistä ja kaikki toimi erittäin hienosti.
Aamiainen oli hyvä ja monipuolinen. Pisteet omelettien paistajille!
Kiva ja siisti hotelli hyvällä paikalla.
Tiina
7 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fatima
28 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel très bien situé, proche des commerces, du parc SIAM, plages...
Merci au personnel et à Coralie pour les photos souvenirs...
Pour résumé excellent séjour en famille
Fatima
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michelle
5 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very central good stay
Michelle
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michael
21 mei 2025
Positief: Netheid
It was a lovely hotel would like to come here again
Michael
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexander Mcintosh
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten