Apartamentos Malibu Park bevindt zich in Costa Adeje, een wijk in Adeje, en ligt vlak bij het strand. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Golfbaan Golf del Sur. Ga naar Strand van Fañabé en Playa de las Américas als je liever de natuur intrekt. Siam Park en Club Náutico Tenerife zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Adeje
Calle Italia, 4, Costa Adeje, Adeje, Tenerife, 38660
In de buurt
Aqualand Costa Adeje
2 min. wandelen - 0.2 km
Siam Park
11 min. wandelen - 0.9 km
Strand van La Pinta
12 min. wandelen - 1.0 km
Puerto Colón-jachthaven
15 min. wandelen - 1.3 km
Strand van Fañabé
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Tenerife (TFS-Tenerife South) - 20 min. rijden
Restaurants
Soul City
9 min. wandelen
Routine
3 min. wandelen
Café Beverly Hills
11 min. wandelen
Cafe Bar San Eugenio
10 min. wandelen
Mario's
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
Apartamentos Malibu Park
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een buitenzwembad, een restaurant en een bar/lounge. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een poolbar, een dakterras en een outdoor tennisbaan. Elk aparthotel heeft gratis wifi. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. 24-uurs roomservice, een ledtelevisie en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Apartamentos Malibu Park heeft 115 kamers met een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer is voorzien van ledtelevisie. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een outdoor tennisbaan.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Autoverhuur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Speelplaats
Keuken
Broodrooster
Diepvriezer
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Dagelijks Engels ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: EUR 10 per persoon
24-uurs roomservice
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Led-tv van 32 inch
Buiten
Dakterras
Tuin
Werkplekken
Bureau
Computerstation
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Telefoon
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Kinderzwembad
Outdoor tennisbaan
Winkelen
Fietsenverhuur in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
115 units
3 etages
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor Engels ontbijt: ongeveer EUR 10 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartamentos Malibu Park
Apartamentos Malibu Park Adeje
Apartamentos Malibu Park Aparthotel
Apartamentos Malibu Park Aparthotel Adeje
Malibu Park Apartamentos
Apartamentos Malibu Park Aje
Apartamentos Malibu Park Adeje
Apartamentos Malibu Park Aparthotel
Apartamentos Malibu Park Aparthotel Adeje
Veelgestelde vragen
Beschikt Apartamentos Malibu Park over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartamentos Malibu Park?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Apartamentos Malibu Park inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Apartamentos Malibu Park uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartamentos Malibu Park?
Dit aparthotel ligt in Costa Adeje, op 2 km afstand van Centro Comercial San Eugenio, Siam Park en Strand van Fañabé. Ook Quirónsalud Ziekenhuis Costa Adeje en Club Náutico Tenerife liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartamentos Malibu Park
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
9,0
Locatie
7,6
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 24 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 24 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 24 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 24 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 24 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Gisela
30 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Gisela
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Alisha
Reisde met partner
3 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place friendly staff and many options for food and drinks close walk to the beach hoppy scooters located all over if your not a big walker can not wait to stay again beds were very comfy and cosy we fell off every night so easy
Alisha
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Andrew
11 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Andrew
5 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
enrique
6 jul 2025
enrique
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Alba
Reisde met familie
26 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Me gustó la piscina y tener recepción 24h. Pero son muy viejos y hay que renovar los apartamentos, además las habitaciones dan al pasillo y escuchas a los demás usuarios hablar y dar portazos
Alba
5 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
james
21 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
james
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Kayleigh
22 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing
Kayleigh
6 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Philip
Reisde met familie
9 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Malibu Apartments
Fantastic check in. Very pleasant and professional. Pre check in online worked great. Escorted to apartment. Spotlessly clean and tidy. All appliances worked fine. Great location, friendly staff, great holiday. Thanks for everything, see you soon.
Philip
4 nachten verbleven in mei 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Anne
Reisde met partner
4 apr 2024
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The receptionist was lovely who checked us in.We were allocated Room 2016 which we found after about 15minutes. On entry to the room there was a musty smell, room very basic,thread bare towels and filthy shower. We had booked to stay 5 nights however we checked out after 1 night and found a different hotel in the area which was absolutely beautiful and top class. We work too hard for our holiday not to enjoy it.The manager Jose I spoke to on Tuesday morning had absolutely no interest in resolving the issue and insisted it was a luxury room not sure which country we should be in to consider this luxury but definitely not for me.
Anne
5 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Philip
22 mrt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely apartment, great location, friendly complex with everything you need nearby
Philip
7 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Gerardo Santiago
20 jun 2023
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Buenos tardes..que bien
Gerardo Santiago
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Carlos
7 mei 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Esta 👍
Carlos
1 nacht verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Agnes
Reisde met een groep
24 okt 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was first class but did lack dishes glasses for drinking and utensils
Agnes
5 nachten verbleven in oktober 2022
8/10 – Goed
Neil
22 jul 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was near amenities and only a 15-20 minute walk to the beach. Everything was very accessible. Staff were very friendly. Accomodation and building were very clean and the pool was lovely. The pool tended to be a lot warmer in the afternoon.
Neil
6 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Rebecca
Reisde met partner
21 feb 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
There wasn’t much information we could find in the property before booking so felt it a bit of a gamble. Completely paid off though. Gorgeous views of the hills down to the seas and over the pool. Simple but spacious room. Highlight was the pool and sun lounger area. Always space, relaxing and quiet and great to spend time in. Also great location with bars just outside and a short (10-15 min) walk to the beach. Highly recommend.
Only criticism would be an iron in the room would be useful, and that there wasn’t a ceiling fan - just a standing one. Not too much of an issue in February but may be later on in the year.
Lovely all around though!
Rebecca
4 nachten verbleven in februari 2022
10/10 – Uitstekend
Paul
4 okt 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All the staff were very friendly and helpful. There was good WiFi. Close to beach local shops and cafés.
Paul
3 nachten verbleven in september 2021
8/10 – Goed
M
9 nov 2019
M
4 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
2 sep 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in augustus 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
9 mei 2019
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Did not like anything about this property it is the worst that we have stayed in
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Hyggelig og serviceinnstilt betjening. Utvendig er anlegget i god forfatning. Basseng og soleområde er veldig bra. Innvendig i leiligheten noe sliten og det manglet brukbare kjøkkenredskaper som stekespade og annet. Matlaging derfor vanskelig. Vårt bidet var løst.
Geverifieerde reiziger
17 nachten verbleven in februari 2019
6/10 – Redelijk
Ana, Dublin
2 dec 2013
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Negatief: Netheid
The room wasn't clean, hair on the floor and towels and bedsheets didn't seem to be fresh.