Gehele woning·Particuliere eigenaar
La Pituca Apartment
Fotogalerie voor La Pituca Apartment





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 5100 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Mirador Papagayo by LIVVO
Hotel Mirador Papagayo by LIVVO
- Zwembad
- Spa
- All-inclusive
- Kinderzwembad
8.4 van 10, Zeer goed, 353 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV-35-3-0003352, ESFCTU000035019000562384000000000000000VV-35-00033529
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Playa Blanca, Las Palmas
In de buurt
Playa Blanca4 min. rijden - 2.3 km
Playa Flamingo4 min. rijden - 2.6 km- AquaLava Waterpark3 min. rijden - 1.9 km
- Playa Dorada4 min. rijden - 2.3 km
- Montaña Roja13 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
- Arrecife (ACE-Lanzarote) - 34 min. rijden
Restaurants
- Lounge Lanzasur7 min. rijden
- Island Restaurant8 min. rijden
- Rosco’s beer house7 min. rijden
- Bar Arena8 min. rijden
- La Chalanita6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over La Pituca Apartment
Beoordelingen
10








