Aparthotel
The King Street House by Kasa
Koloniale aparthotel in Alexandria
Fotogalerie voor The King Street House by Kasa





Beoordelingen
8,4 op 10 –
Zeer goed
Aparthotel
1 badkamerMax. aantal: 226 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 149
inclusief belastingen en toeslagen
7 dec - 8 dec
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
The King Street House by Kasa
Koloniale aparthotel in Alexandria
Dit rookvrije aparthotel beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk aparthotel biedt een keuken met een microgolfoven. Geniet daarnaast van gratis wifi en een flatscreentelevisie met digitale zenders. Een waterkoker, een haardroger en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
The King Street House by Kasa heeft 15 kamers met airconditioning die zijn voorzien van designer toiletartikelen en een haardroger. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben keukens met een microgolfoven. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en gratis toiletartikelen.
In dit aparthotel in Alexandria is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Elke flatscreentelevisie van 42 inch heeft digitale zenders.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Archer Hotel Old Town Alexandria
Archer Hotel Old Town Alexandria
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
9.2 van 10, Fantastisch, 1.049 beoordelingen
De prijs is € 121
inclusief belastingen en toeslagen
23 nov - 24 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Sonder The Grace
Sonder | The Grace
The King Street House by Kasa Aparthotel
The King Street House by Kasa Alexandria
The King Street House by Kasa Aparthotel Alexandria
Over deze buurt

805 King Street, Alexandria, VA, 22314








