Candlewood Suites Virginia Beach Town Center by IHG

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 154
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Studio suite, 2 tweepersoonsbedden, rolstoeltoegankelijk bad (Communications, Mobility)

  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Studio suite, 1 kingsize bed

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Studio suite, 1 queensize bed, keuken

9,0 van 10
Fantastisch
(38 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Suite, 1 slaapkamer, rolstoeltoegankelijk bad (Communications, Mobility)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Suite, 1 slaapkamer

9,2 van 10
Fantastisch
(7 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Studio suite, 2 tweepersoonsbedden

9,0 van 10
Fantastisch
(21 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Studio suite

8,6 van 10
Voortreffelijk
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Suite, 1 slaapkamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Candlewood Suites Virginia Beach Town Center by IHG ligt in Virginia Beach in het stadscentrum. Waterside Festival Marketplace en Greenbrier Mall zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Staatspark First Landing en Chesapeake Bay. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Virginia Beach Sportsplex of Veterans United Home Loans Amphitheater at Virginia Beach. Bekijk onze reisgids voor Virginia Beach
Kaart
4437 Bonney Rd, Virginia Beach, VA, 23462

In de buurt

  • Een speeltuin met glijbanen en klimconstructies, omringd door grasvelden en een gebouw op de achtergrond.
    Mount Trashmore Park
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een modern gebouw met grote glasramen en een gebogen gevel.
    Sandler Center for the Performing Arts
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Regal Columbus
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Centrale bibliotheek van Virginia Beach
    4 min. rijden - 2.0 km
  • Chesapeake Beach
    13 min. rijden - 12.3 km

Lokaal vervoer

  • Newtown Road Station - 8 min. rijden
  • Station Norfolk - 13 min. rijden
  • Norfolk, Virginia (ORF-Internationale luchthaven Norfolk) - 15 min. rijden

Restaurants

  • Wawa
    4 min. rijden
  • Chick-fil-A
    2 min. rijden
  • Golden Corral
    3 min. rijden
  • Village Inn
    2 min. rijden
  • Texas Roadhouse
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Candlewood Suites Virginia Beach Town Center by IHG

  • Hotel in Northwest
  • Bij Candlewood Suites Virginia Beach Town Center by IHG zijn er de volgende voorzieningen: een droogkuis/wasserijservice, een 24-uurs fitnesscentrum en een 24-uurs businesscentrum. Naast een snackbar/deli genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een 24-uurs receptie, een lift en een hondenlosloopzone
    • Een kluis bij de receptie, een cadeauwinkel en rookvrije accommodatie
    • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • De 83 kamers hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met bad/douchecombinaties en haardrogers
    • Televisies van 43 inch met kabelzenders en een dvd-speler
    • Keukens, koelkasten en microgolfovens

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • 24-uurs sportschool

Gezinsvriendelijk

  • Dvd-speler
  • Keuken in de kamer
  • Koelkast op de kamer
  • Microgolfoven op de kamer
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Cadeauwinkel/kiosk
  • Kluisje bij het onthaal
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Schoonmaakservice (wekelijks)

Zakelijke diensten

  • 24-uurs businesscentrum

Buiten

  • Barbecue

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift
  • Luisterhulpmiddelen
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • 4 etages
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Tv van 43 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • Keuken
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Gratis lokale gesprekken
  • Strijkijzer/strijkplank

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 75 per accommodatie, per verblijf (maximum USD 150 per verblijf), naast een borgsom van USD 75 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
3 in totaal (tot 39 kg per huisdier)
Er is een hondenlosloopzone beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 10.0 per verblijf.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Borgsom voor huisdieren: USD 75 per verblijf
  • Toeslag voor huisdieren: USD 75 per accommodatie, per verblijf, maximum USD 150 per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor extra bed: USD 10.0 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Clean Promise (IHG) hanteert.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Candlewood Suites Virginia Beach Town Center by IHG?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 39 kg per huisdier toegestaan (maximum 3 in totaal). Er geldt een borgsom van USD 75 per verblijf en een toeslag van USD 75 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Candlewood Suites Virginia Beach Town Center by IHG?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Candlewood Suites Virginia Beach Town Center by IHG van één nacht voor twee volwassenen op 7 sep. 2026 min. € 154, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Candlewood Suites Virginia Beach Town Center by IHG inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Candlewood Suites Virginia Beach Town Center by IHG uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Candlewood Suites Virginia Beach Town Center by IHG?

Dit hotel ligt in Northwest, op 1,6 km van Sandler Center for the Performing Arts en op 5 km afstand van Princess Anne Plaza Shopping Center en The Witch of Pungo Statue. Ook Mount Trashmore Park en Huize Lynnhaven liggen op 10 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.