Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Luwak Ubud Villa & Jungle Suite ligt in Ubud in de historische wijk. Bezoek Paleis van Ubud, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Apenbos van Ubud en Campuhan Ridge Walk. Marine- en Safaripark van Bali en Spiritueel Centrum Sinar Suci zijn ook een bezoek waard. Aan variatie geen gebrek in deze buurt: kies voor een bezoek aan een kuuroord/spa als je je zen wilt voelen en voor het afleggen van wandel- en fietsroutes of het volgen van een ecotour als je een frisse neus wilt halen. Bekijk onze reisgids voor Ubud
Jalan Sri Wedari No.9, Banjar Tegal Lantang, Ubud, Bali, 80571
In de buurt
Paleis van Ubud
4 min. rijden - 1.3 km
Saraswati-tempel
4 min. rijden - 1.3 km
Campuhan Ridge Walk
5 min. rijden - 2.3 km
Markt voor Traditionele Kunst van Ubud
6 min. rijden - 2.4 km
Pura Dalem Ubud
6 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 99 min. rijden
Restaurants
Andong Teras
5 min. rijden
Draniki Ubud
5 min. rijden
Tablespoon Ubud
10 min. wandelen
Nautilus Seafood Restaurant
12 min. wandelen
Elevate rooftop bar
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Luwak Ubud Villa & Jungle Suite
Deze villa beschikt over 5 buitenzwembaden, een volledig uitgeruste spa en een restaurant. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes wordt voorzien, net als gratis valetparking, een gratis lokale shuttleservice en een gratis receptie. Je vindt er ook een bar/lounge, een snackbar/deli en een koffiebar/café. De 16 geluiddichte villa's beschikken elk over gratis wifi en een minibar. Geniet van leuke extraatjes als badjassen en pantoffels, maar geniet ook van een terras en roomservice.
Luwak Ubud Villa & Jungle Suite heeft 16 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een minibar en een kluis. Elke kamer heeft een terras. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke badkamer heeft een aparte badkuip en douche met een regendouche, badjassen, pantoffels en gratis toiletartikelen. Ook heeft elke kamer een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. 's Avonds wordt een turndownservice aangeboden en een huishoudservice is dagelijks beschikbaar.
Ter plaaste zijn 5 buitenzwembaden.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
De plaatselijke spa beschikt over 4 behandelkamers waaronder kamers voor koppels. De beschikbare behandelingen zijn diepe bindweefselmassages, Thaise massages, gezichtsbehandelingen en body scrubs. Je hebt de keuze uit verschillende behandelingstherapieën, waaronder aromatherapie en reflexologie.
De spa is dagelijks geopend. Kinderen jonger dan 5 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis plaatselijke shuttleservice tot 2 km afstand
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis valetparkeren ter plaatse
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang (toeslag)
Restaurants ter plaatse
Cafe Luwak
Eten en drinken
Keukenpapier
Eetopties
Beperkte roomservice
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Minibar
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: IDR 600.000 per nacht
Slaapkamer
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Bibliotheek
Spellen
Buiten
Barbecue
Patio
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Businesscentrum
Laptopvriendelijke werkplek
Vergaderruimte
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Aanzoek-/romantische pakketten
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Turndownservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een spa
In een dorp
In een historische wijk
Op het platteland
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Yogalessen
Ecotours in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Raambeveiliging
Brandblusser
Algemeen
1 etage
16 units
7 gebouwen
Feestruimte
Fietsenverhuur
Gebouwd in 2012
Geluiddichte muren
Toegang via buitengalerij
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 600000 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 600000 per voertuig (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: IDR 600000.00 (enkele reis), (van 6 tot 18 jaar oud)
Toeslag voor extra bed: IDR 600000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Kinderen jonger dan 5 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Luwak Ubud Villa & Jungle Suite over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 5 buitenzwembaden.
Hoeveel kost een verblijf bij Luwak Ubud Villa & Jungle Suite?
Vandaag, 6 jun. 2026, kost een verblijf bij Luwak Ubud Villa & Jungle Suite van één nacht voor twee volwassenen op 9 jun. 2026 min. € 74, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Luwak Ubud Villa & Jungle Suite?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Luwak Ubud Villa & Jungle Suite inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Luwak Ubud Villa & Jungle Suite uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Luwak Ubud Villa & Jungle Suite een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 600000 per voertuig.
Waar staat Luwak Ubud Villa & Jungle Suite?
Deze wellness villa ligt in de historische wijk, op 2 km afstand van Threads of Life Indonesisch Textielkunst Centrum, Paleis van Ubud en Markt voor Traditionele Kunst van Ubud. Apenbos van Ubud ligt op 3,5 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Luwak Ubud Villa & Jungle Suite
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
7,6
Locatie
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 83 van 120 beoordelingen
10 - Uitstekend
83
Gastenscore: 8 - Goed. 24 van 120 beoordelingen
8 - Goed
24
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 120 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 120 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 120 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John And-Holly
26 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Exceptional staff. Especially Arya. The most amazing host we’ve ever come across - exceptionally kind, friendly and generous with his time. He is an angel and made our holiday one of the best ever.
John And-Holly
14 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mani
30 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Wonderful stay, staff and service was very good
Highly recommended
Mani
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Charles
2 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Very clean and friendly welcoming staff. Nothing was too much trouble. Will happily stay again
Charles
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Charles
2 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Super clean and such friendly welcoming experience. Nothing was too much to ask.
Charles
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Coralie
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super séjour de 4 jours avec ma famille, le personnel est toujours là pour nous aider et tous était super propre.
Coralie
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tim
27 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel, friendly staff
Tim
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Monika
26 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Super friendly staff. Spacious. Be prepared to share your bathroom with frogs 🐸 as it is open. Deep steps to get to the restaurant from room as on cliff edge. We personally like the jungle vibe, though probably not first pick with children or elderly. Close to town, though not walking distance. Breakfast included.
Monika
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sonia
1 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved our stay - beautiful, private, and amazing staff!
Sonia
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cory
31 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was perfect. The staff was amazing.
We loved our time there.
Cory
6 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mário Rui
13 nov 2025
Positief: Voorzieningen, communicatie
Bem localizado a 30 minutos a pé do palácio. Funcionários simpáticos e prestáveis. Quarto bom com particularidades estranhas como no duche com entrada para a piscina. Limpeza a melhorar. Hotel a precisar de revisão.
Mário Rui
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Petko
11 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Villa was amazing equipped with everything you might need! Private pool, excellent service; food at the restaurant was great!
Petko
4 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabrizio
19 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel, right into the forest
Very good service and very kind and nice personnel
Fabrizio
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sergio
18 nov 2025
O hotel tem areas optimas mas infelizmente e da minha experiência em outras villas em Ubud, este hotel não merece uma avaliação extraordinaria. As Villas são bonitas, mas não se encontravam limpas como deveriam. Para além de não sentir que têm privacidade. O acesso a nossa villa
Sergio
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ryan
17 feb 2024
Positief: Voorzieningen
We stayed for a week with our 1 year old this place was fantastic the villa we had was amazing and the staff were so good to us food and drinks were really tasty the massages and candle lit dinner were highlights
Ryan
7 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stuart
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Luwak Estate was an amazing experience. From the moment we arrived to the minute we left it was just awesome. We were welcomed with nice cold drinks after a late arrival n car trip. The rooms were very clean and the staff made us feel welcomed. Each day our room was cleaned beautifully. My family of 5 loved it here and we will definitely be back. Thank you Luwak Estate for your wonderful staff and accommodation. A++++
Stuart
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jihyeon
23 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
너무너무 좋았던 발리 숙소
사진 그대로 넓고 수영장 단독 사용이였습니다
조식도 먹고 싶은거 다 주문가능 합니다.
스테분들 다 너무 친절하세요.
완전 추천해요!!
jihyeon
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
TSUJIOKA
17 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing staff and interesting layout. Would recommend this hotel wholeheartedly
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
in cheol
6 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
가족여행
조용히 쉬기에 매우 좋습니다.
in cheol
2 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
24 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was beautiful in a great location near downtown Ubud. We had a wonderful stay. I would certainly come back.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Oshadi
8 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I would highly recommended this resort. Villa was so beautiful and the staff was wonderful. Food was great as well. I had a pedicure from the spa which was done by Susanthi. Highly recommend her service. Ari and Agun were amazing in organising the site vist tour for us. Agun took care of us very well during the tour. Honestly can't fault a single thing with this resort. We had a lovely time.
Oshadi
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice villa
Staffs are helpful, nice villa and we got free upgrade to bigger villa !
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zairene
18 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay in Luwak Estate. My kids loved the pool which was cleaned every morning. All the staff were just wonderful and gracious. Thank you for looking after us on our week stay.
Zairene
7 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sybil
30 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This has been a unique experience. Such kind and devoted staff. Probably the best place I have ever stayed.
Sybil
3 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
28 aug 2025
Peut mieux faire
Expérience globale non satisfaisante - Villa certes spacieuse mais celle qu'on a eu est à l'extérieur de l'enceinte de l'établissement et qui donne sur la rue passante. on a le sentiment de ne pas être dans l'hôtel + de tous les hôtels faits à Bali, c'est le seul qui nous a demandé en arrivant un extra pour un lit 1 personne alors qu'on avait bien fait une réservation pour 5 personnes.