Geheel appartement
Seremonia Origen • A Place in Nature
Dit appartement in Tulum is voorzien van een kitchenette en een balkon
Fotogalerie voor Seremonia Origen • A Place in Nature





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer4 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 81
inclusief belastingen en toeslagen
20 jan - 21 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Beachfront apt on the beach with community pools, kitchenette, AC, hammock
Beachfront apt on the beach with community pools, kitchenette, AC, hammock
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Airconditioning
9.0 van 10, Fantastisch, 4 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
684869362653100016c0d0dd
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Veleta, een wijk in Tulum. Bezoek Tulum Mayan Ruins, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Playa Tulum en Nationaal Park Tulum. Parque Xel-Há en Holistika Kunstwandeling zijn ook een bezoek waard.

Tulum, Quintana Roo
In de buurt
- Jaguar Park - 6 min. rijden - 2.1 km
- Hunab Lifestyle Center - 6 min. rijden - 2.5 km
- Hospital de Tulum - 6 min. rijden - 2.2 km
- Holistika Kunstwandeling - 7 min. rijden - 2.1 km
- Dos Aguas Park - 7 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Coco Cafe - 4 min. rijden
- Delicia - 17 min. wandelen
- Jasmine - 4 min. rijden
- Olio - 5 min. rijden
- Guacamole Club - 16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Seremonia Origen • A Place in Nature
Beoordelingen
9,6








