uenohouse bevindt zich in Taito, een wijk in Tokio, en ligt vlak bij een metrostation. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Uenopark en Baai van Tokio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Tokyo Dome of Nippon Budokan. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Dit rookvrije appartement beschikt naast een wasserij over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een flatscreentelevisie. Gratis kabelinternet, een koelkast en een donsdeken zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Uenohouse heeft 22 kamers met een haardroger en gratis toiletartikelen. Alle bedden hebben donsdekens. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Elke badkamer is uitgerust met een bad/douchecombinatie met een diep bad. Dit appartement in Tokio biedt gratis wifi en kabelinternet aan.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Koelkast
Slaapkamers
Donzen dekbed
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Entertainment
Flatscreen-tv
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Geen huishoudservice
Receptie met beperkte tijden
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een spa
Dicht bij een treinstation
Dicht bij een ziekenhuis
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
22 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [3-22-1 Higashi-Ueno, Taito-Ku, Tokyo, Japan].
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
uenohouse Apartment Tokyo
uenohouse Apartment
uenohouse Tokyo
uenohouse Tokyo
uenohouse Apartment
uenohouse Apartment Tokyo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij uenohouse?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij uenohouse inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij uenohouse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat uenohouse?
Dit appartement ligt in Taito, op 10 minuten wandelen van Winkelbuurt Ameyoko en Uenopark. Ook Sensō-ji-tempel en Tokyo Dome liggen op 5 km afstand. Station Inaricho ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Shin-okachimachi is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over uenohouse
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,6
Locatie
7,6
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 19 beoordelingen
10 - Uitstekend
9
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 19 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 19 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 19 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 19 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
SUNWOOK
19 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
조용하고, 난방이 잘 되고, 프라이빗함이 보장되는 숙소.
수건은 스포츠용 습식타월을 가져가서 해결했습니다.
SUNWOOK
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Alvin
8 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The guy who checked me in was super chill. I'd come back just for that.
Alvin
4 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
hao ping
18 okt 2025
隔音不好,木造架高地板也會發出聲音。老闆親切,地點好。
hao ping
2 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
28 mei 2025
Positief: Comfort kamer
no staff permanently at the front desk,
The advantage is its proximity to Ueno Station.
Another advantage is that the room itself is quite clean.
But, the downside is that there is no staff permanently at the front desk, making it difficult to get assistance or communicate. In particular, there is no staff at all between 12 p.m. and 2 p.m.
For example, on the day of check-out, you can't even enter the building to retrieve your belongings during that time, which is very very inconvenient.
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I'm really disappointed. The whole building is old, and not suitable for living. The staff is incredibly rude, and kicked us as soon as the leaving hour was near. It was pouring with rain, so we decided to call a taxi, and they yelled at us to leave the entrance and the surroundings.
Liliana Mayte
10/10 – Uitstekend
Toshio
17 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Liked the price. Staff was nice. Didn't like the narrow steep stairway and hallway. Didn't like finding out they didn't have bath towels. No outside sign of any kind.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
MEI HA
21 apr 2019
MEI HA
3 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Sirima
2 nov 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Overall ok
Very good location although it's a bit hard to look for as the sigh very small and nothing much written show as uneohouse. Nice budget
Sirima
5 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Kenza
11 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer