Tokyo Dome Hotel bevindt zich in de uitgaansbuurt in Bunkyo, een buurt in Tokio niet ver van gezellige winkelstraten. Sensō-ji-tempel en Tokyo Skytree zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn LaQua Tokyo Dome City en Koishikawa Botanische Tuin. Ga naar Tokyo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Tokyo Disneyland®, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
1-3-61 Koraku, Bunkyo-ku, Tokyo, Tokyo-to, 112-8562
In de buurt
Koishikawa Korakuen-tuinen
3 min. wandelen - 0.3 km
LaQua Tokyo Dome City
5 min. wandelen - 0.4 km
Universiteit van Tokyo
12 min. wandelen - 1.0 km
Nippon Budokan
15 min. wandelen - 1.3 km
Korakuen-sporthal
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Station JR Suidōbashi - 4 min. wandelen
Suidōbashi Station - 5 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 45 min. rijden
Restaurants
Shake Shack
4 min. wandelen
Tully's Coffee
2 min. wandelen
どうとんぼり神座
2 min. wandelen
RILASSA
3 min. wandelen
町田商店
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Tokyo Dome Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van LaQua Tokyo Dome City
Tokyo Dome Hotel bevindt zich dicht bij Tokyo Dome en Koishikawa Botanische Tuin en biedt een buurtwinkel, een koffiebar/café en een kapsalon. Ga lekker eten bij een van de 6 restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van Japanse gerechten.
Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Parkeerplaatsen ter plaatse, lokale shuttleservice en toegang tot een healthclub in de buurt
Een 24-uurs receptie, conciërgeservice en bagageopslagruimte
Een automaat, gratis kranten en een kruier/portier
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 1006 kamers zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals bureaustoelen en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Toiletten met elektronische bidets, bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.500 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
6 restaurants
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Restaurants ter plaatse
DEUX MIL
GYUBEI SOUAN
Rilassa
The Artists Cafe
YUGYOAN TANKUMA KITAMISE
Gezinsvriendelijk
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Gratis kranten in de lobby
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
43 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Balzaal
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toilet met elektronisch bidet
Toiletpapier
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Meer
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Elke dag gratis kranten
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor vroeg inchecken wordt een toeslag aangerekend
Minimale leeftijd om in te checken: 20
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Het kamertarief is exclusief maaltijden voor kinderen t/m 5 jaar van wie het verblijf bij de boeking is inbegrepen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kan één kind van 5 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: JPY 1500 per nacht
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Tokyo Dome Hotel
Dome Hotel
Tokyo Dome
Hotel Tokyo Dome
Tokyo Dome Bunkyo
Tokyo Dome Hotel Japan
Hotel Tokyo Dome
Tokyo Dome Bunkyo
Tokyo Dome Hotel Japan
Tokyo Dome Hotel Hotel
Tokyo Dome Hotel Tokyo
Tokyo Dome Hotel Hotel Tokyo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Tokyo Dome Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Tokyo Dome Hotel?
Vandaag, 24 mrt. 2026, kost een verblijf bij Tokyo Dome Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 20 apr. 2026 min. € 179, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1500 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Tokyo Dome Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Tokyo Dome Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Tokyo Dome Hotel?
Dit hotel ligt in Bunkyo, op 10 minuten wandelen van LaQua Tokyo Dome City en Tokyo Dome. Ook Koishikawa Botanische Tuin en Nationale Tuinen van Kokyogaien liggen op 3 km afstand. Suidōbashi Station en Station JR Suidōbashi liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Tokyo Dome Hotel
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1438 van 2051 beoordelingen
10 - Uitstekend
1.438
Gastenscore: 8 - Goed. 451 van 2051 beoordelingen
8 - Goed
451
Gastenscore: 6 - Redelijk. 117 van 2051 beoordelingen
6 - Redelijk
117
Gastenscore: 4 - Matig. 21 van 2051 beoordelingen
4 - Matig
21
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 24 van 2051 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
24
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Richard
Reisde met partner
17 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastische ervaring gehad, prachtig en luxe hotel met geweldig uitzicht!
Kamers van alle gemakken voorzien, ruime keuze aan restaurants en bars, gevarieerd ontbijt en voor Executive kamers nog een eigen lounge met hapjes en drankjes.
Prima ligging voor OV met slechts enkele overstap naar bijv. Tokyo Station of Narita.
Richard
7 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Jennifer
Reisde met familie
3 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een prima hotel om te verblijven in Tokio. Metro op loopafstand en bijna alle bezienswaardigheden op naar 30 minuten-45 met de metro
Jennifer
5 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Marcel
Reisde met familie
23 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi hotel op centrale locatie
Gewoon keurig, business, hotel naast de Dome wat een honkbal en evenementen locatie is. Kamers zijn goed en alles is aanwezig voor een comfortabel verblijf. Denk aan badkamerspul maar ook water, koffie en thee. Vanwege het naastgelegen stadion is de opzet nogal amerikaans met roller coaster, reuzenrad, diverse fastfood ketens maar ook japanse restaurants. Vlak naast metrostations waardoor je gemakkelijk de hele stad bereikt. Enige ‘ongemak’ zou kunnen zijn dat als er een wedstrijd of evenement is, het ervoor en erna loeidruk is en daardoor de metrohaltes ook. Maar alles gaat op z’n Tokyo’s heerlijk geordend en kalm. Wij zouden weer voor dit hotel kiezen
Marcel
5 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Fausto
Reisde met partner
23 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Central location, easy to check in and out. Plenty of options to eat within the hotel and outside. Will be staying again.
Fausto
6 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Siu Pong
Reisde met familie
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our spacious wheelchair accessible room. Highly recommend anyone with wheelchair should ask for one in this hotel. The hotel provided shower chair plus transfer board
Lai
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Kathryn
Reisde met familie
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was pleasant and very helpful. Rooms were clean, well stocked and spacious compared to other hotels we’ve stayed at in Japan. It was also close to a transportation station. We would definitely stay here again.
Kathryn
8 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
edith
Reisde met familie
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was very nice.
edith
6 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Sarah
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient location, plenty of nearby dining options.
Sarah
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Sadao
15 mrt 2026
ドームが近くて良かった
Sadao
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Daygen
Reisde met familie
14 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place yo stay if have event at Dome. Get the breakfast the is awesome
Daygen
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Michael
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The hotel is beautiful, clean, and safe. It is located near plenty of shops and restaurants. The view from my room was fantastic. I highly recommend staying at the Tokyo Dome Hotel.
Michael
5 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
SATOMI
Reisde met partner
3 mrt 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I’ve stayed before and I have enjoying the hotel. thus I decided staying again . But this time has a problem with the checkin system. When I arrived the entrance, one of the staff had approached me immediately (this is a good) but without asking any details for my reservation and asked me to use a check in machine to checking in the room. I’ve tried twice using the machine but couldn’t check in. When I asked the staff for help it , One of staff said you need to go upstairs. The fact , my reservation was the executive room and I had to go upper floor, to check in the person. It was so intimidated to treat me , to do this or to do that. Although Different properties have different systems and services attitude, they need to ask more details of their needs. The property is very big and has many rooms for different categories. They need to consider their services attitude. Another point which I didn’t like was, I asked them the skip the clean the room , but asked them extra amenities in the bathroom such as a body soap and empty rubbish bin. But there was no extra amenities in the bathroom. Thus I asked them extra body soap by telephone, they bring me one bottle (15ml?) . I could not understand their service.
SATOMI
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
MARI
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
清潔、丁寧で満足でした
MARI
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Brian
Reisde met familie
21 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful!
Brian
12 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Ashley
Reisde met familie
21 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was fantastic!
Ashley
5 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Caroline
19 feb 2026
Caroline
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Rebecca
Reisde met familie en kleine kinderen
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, friendly staff, clean room. Extremely uncomfortable beds as very hard & need harder pillows as too soft.
Rebecca
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Amanda
Reisde met partner
17 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything from the service to the cleanliness was top notch
Amanda
5 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Takadate
Reisde met familie
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ロビーも客室も綺麗な場所でした。
Takadate
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
eiko
Reisde met familie
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
客室が清潔でした。 メイク用の鏡がとても便利でした。寝具が最高でした。
eiko
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
MASAHIDE
Zakenreiziger
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
部屋トイレバスルーム、すべて清潔感があってよかったです。
MASAHIDE
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Sayuri
13 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
スタッフの皆さんの立ち姿から美しかったです。
Sayuri
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Carolina, sao paulo
13 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quarto lindo, espaçoso e confortável, eu amei, gostaria de voltar novamente.